Adwokaci udoskonalali swoje techniki mediacyjne

15.05.2014

8 maja 2014 r. w Klubie Adwokata Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie, Centrum Mediacyjne przy NRA zorganizowało swoje pierwsze szkolenie wyjazdowe dla mediatorów z zakresu „Technik mediacyjnych”.

Szkolenie miało charakter aktywnych warsztatów i wzięło w nim udział 12 uczestników z całej Polski.

Oprócz krótkiego wstępu teoretycznego mediatorzy mieli okazję wziąć udział w warsztatach praktycznych, które prowadzili specjaliści, posiadający bogate doświadczenie w zakresie mediacji i negocjacji - adw. dr Małgorzata Kożuch, mediator i wykładowca Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz jej zespół, uczestnicy International Commercial Mediation Competition przy International Chamber of Commerce w Paryżu. Uczestników szkoliła również adw. Katarzyna Przyłuska-Ciszewska, prezes Centrum Mediacyjnego przy NRA. Zajęcia były prowadzone z wielkim zaangażowaniem i charyzmą, a prowadzący starali się przekazać uczestnikom swoje bogate doświadczenie w zakresie mediacji, nie unikając przy tym takich trudnych tematów jak mediacja z „nieznośnym” klientem czy mediacja ze stroną nieobecną przy stole.

Spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników, którzy z dużą aktywnością prowadzili przykładowe mediacje i dzięki warsztatowej formie szkolenia, mieli okazje uczestniczyć w trudnych i skomplikowanych mediacjach.

Tagi: mediacje

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email