Zostań wolontariuszem przy organizacji Biegu Powstania Warszawskiego

04.07.2012

Aplikanci adwokaccy, którzy nie czują się na siłach aby pobiec na dystansie 5 km lub 10 km nadal mają szansę wziąć udział w XXII Biegu Powstania Warszawskiego. Naczelna Rada Adwokacka poszukuje chętnych do pomocy przy organizacji.

Zadania dla wolontariuszy będą zróżnicowane i rozdzielone w dzień wydarzenia na kilka godzin przed rozpoczęciem. Praca będzie polegała m.in. na informowaniu o miejscu startu i tzw. „strefie adwokata” a także na podtrzymywaniu biegaczy na duchu – rozdawanie napoi, owoców. Z naszej strony gwarantujemy miłą atmosferę i doskonałą zabawę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie maila na adres press@nra.pl. Wiadomość powinna zawierać dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres, numer telefonu).

XXII Bieg Powstania Warszawskiego odbędzie się 28 lipca. W tym roku, po raz pierwszy członkowie Palestry pobiegną razem jako grupa Adwokatura Polska. Uczestnicy będą walczyć o Puchar Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej. W ten sposób Palestra chce oddać hołd adwokatom i aplikantom adwokackim, którzy zginęli podczas II wojny światowej.

Czytaj wcześniejszy komunikat o biegu powstania warszawskiego

Tagi: NRA, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email