Zaproszenie na XIV Turniej Toga Golf

25.07.2013

Miłośnicy golfa oraz ci, którzy chcieliby po raz pierwszy poznać tajniki tej dyscypliny sportowej będą mieli okazję spotkać się w dniach 31 sierpnia – 1 września na polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach k/Olsztyna na XIV Turnieju Toga Golf.

Tradycyjnie uczestnicy rywalizować będą w klasyfikacji „open”, a także o Puchary Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej i Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie. Zawodnicy będą mogli zmierzyć się w zawodach drużynowych (kategorie zależne od zgłoszeń - w ubiegłym roku rozegrano I Mistrzostwa Polski Izb Adwokackich). Klasyfikacja strokeplay brutto będzie uwzględniana w rankingu PZG. Dla średnio zaawansowanych odbędzie się turniej na małym polu, a dla osób, które nie zetknęły się z golfem zorganizowana zostanie „Akademię Golfa”, podczas której chętni poznają zasady i spróbują tej dyscypliny.

Organizator – Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie - zaprasza nie tylko adwokatów ale również przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Chętni proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (można go pobrać ze strony www.togagolf.pl) i przesłanie go wraz kopią dowodu wpłaty na adres: j.dobrzanski@adwokaci.olsztyn.pl lub faxem: 89 523 61 16. Zgłoszenia przyjmuje także recepcja Klubu Mazury Golf & Country Club Naterki, ul. Golfowa 20A, 11-036 Gietrzwałd, tel. 89 513 15 40. Lista zostanie zamknięta 29 sierpnia o godzinie 15.00. Po tym terminie będzie można zgłosić się jedynie na listę rezerwową.

Zobacz szczegóły:

Bieżące informacje znajdują się także na stronie www.togagolf.pl

Tagi: ORA, zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email