Zaproszenie na wystawę pojazdów zabytkowych

27.08.2014

Aż 120 zabytkowych pojazdów będzie można zobaczyć podczas III Wystawy Pojazdów Zabytkowych Classic Moto Show Kraków 20014. Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA objęła patronat nad imprezą.

Auta będzie można podziwiać w dniach 5-7 września na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej, przy ul. Wawrzyńca 15 w Krakowie. Ideą wystawy organizowanej przez Fundację Muzeum Motoryzacji oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie jest prezentacja historii motoryzacji w oparciu o zbiory polskich kolekcjonerów, a także promowanie kolekcjonerstwa i restauracji zabytków techniki. Ekspozycja podzielona będzie na działy: polskie legendy, auta krajów demokracji ludowej, amerykańskie marzenia, legendarni mistrzowie, poczciwe i niezawodne, pierwsze automobile, zabytkowe jednoślady.

Organizatorzy zachęcają adwokatów – zarówno kolekcjonerów, jak i jedynie miłośników zabytkowych samochodów - do dołączenia do wydarzenia. Adwokaci, którzy wyślą e-maila na adres: info@classicmotoshow.pl i podadzą swoje imię i nazwisko otrzymają uprawnienie do bezpłatnego uczestnictwa w Wystawie.

Tagi: zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email