Zaproszenie na Rajd w Zatwarnicy

07.02.2014

„PeneTRacJe Bieszczadzkie”, czyli Prawniczy Terenowy Rajd Jubileuszowy, odbędzie się 17-22 czerwca 2014 r. w Zatwarnicy.


 Na letni wypoczynek zaprasza Zarząd Wojewódzki Zrzeszenia Prawników Polskich w Rzeszowie. "Wybierz się na wyprawę i we wspaniałym towarzystwie spenetruj Bieszczady. Są chwile i miejsca niezapomniane, które mówią wszystko o przyjemności i pasji.  Taki będzie Rajd w Zatwarnicy" - czytamy w zaproszeniu. "Zatwarnica to wieś na krańcu drogi, do której ciemnymi lasami spływa Połonina Wetlińska".

Opłata to 690 zł. W tej cenie zapewniony jest nocleg, wyżywienie, wędrówki ze znawcami Bieszczad, wieczorne ogniska. Organizatorzy zapewniają transport z Rzeszowa i do Rzeszowa. Własny samochód można zostawić na strzeżonym i bezpłatnym parkingu. Zgłoszenia należy przesyłać do 10 marca na adres: Stanisław Rokita, Prokuratura Apelacyjna, ul. Hetmańska 45 D,  35-078 Rzeszów, e-mail: rajd.prawniczy@gmail.com, tel. 17 50-61-306 fax. 17 50-61-203. Numer konta bankowego i dokładny program zostanei przesłany po zaakceptowaniu zgłoszenia.

Za dodatkową opłatą 110 zł za każdą wycieczkę, można pojechać do Lwowa, w Bieszczady Wschodnie na Ukrainie lub  do ciepłych wód i wybornych win na Węgrzech.

Zobacz formularz zgłoszeniowy.

Tagi: zaproszenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email