Zaproszenie na Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury

18.11.2011

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adw. Jerzego Zięby, Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, oraz adw. Stanisława Estreicha Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej Sportu, Turystyki i Wypoczynku NRA mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, narciarzy i sympatyków sportów zimowych do udziału w XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w dniach 16 – 19 lutego 2012 r. w Krynicy Zdrój.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes NRA adw. Andrzej Zwara.

Uczestnicy Mistrzostw będą zakwaterowani w Hotelu Krynica **** ( www.hotelkrynica.eu) w Krynicy Zdrój  ul. Park Sportowy 3.

HOTEL KRYNICA CONFERENCE & SPA  to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w samym centrum przepięknego uzdrowiska jakim jest Krynica – Zdrój. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z basenu z przeciwprądem, jacuzzi, kompleksu saun i fitness studio a także bezprzewodowy Internet na terenie całego hotelu. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się hala lodowiska oraz wyciąg narciarski Henryk.

Zawody narciarskie w slalomie gigancie zostaną rozegrane w dniu 17 lutego 2012 r  na Jaworzynie – potwierdzona rezerwacja trasy narciarskiej nr II A, natomiast w dniu 18 lutego 2011 r zawody w biegu narciarskim w zależności od warunków śniegowych w Krynicy bądź w jej okolicach.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 750 zł( siedemset pięćdziesiąt złotych) i obejmuje : • zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym


 • 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu (bufet)


 • 2 uroczyste kolacje z oprawą muzyczną: piątek  (bal dziekańsko – komandorski)

  i sobotnia zabawa „Na zakończenie karnawału”; podczas kolacji dekoracja zwycięzców zawodów sportowych


 • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NNW uczestników imprezy


 • udział w zawodach sportowych, udział w szkoleniu zawodowym
 

Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać: • listownie na adres Okręgowej Rady Adwokackiej ul. Św. Leonarda 1/30,

  25–311 Kielce, lub


 • pocztą e-mail na adres ora.kielce@adwokatura.pl   lub  faksem na nr – 41 344 17 56
              do dnia 15.12.2010 r. Liczba miejsc ograniczona( limitowana pojemnością hotelu, który został w całości zarezerwowany na nasze potrzeby) – decyduje kolejność zgłoszenia i wpłaty.

Uczestnicy Mistrzostw proszeni są o podanie adresu zamieszkania oraz numeru PESEL (dane o ubezpieczenia NNW), wskazania statusu – adwokata, aplikanta czy osoby towarzyszącej i wskazania ewentualnej osoby do zakwaterowania we wspólnym pokoju.

Pobierz formularz: NMA -Krynica 2012 formularz zgłoszenia udziału

Wpłaty prosimy kierować na konto Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach:

PKO Bank Polski II Oddział Kielce 93 1020 2629 0000 9102 0234 3309

z dopiskiem” Krynica-2011 szkolenie”.

Rezygnacja z udziału w mistrzostwach i szkoleniu po dniu 30.12.2010 roku  łączyć się będzie  z przepadkiem wpisowego.

Szczegółowy program Mistrzostw Narciarskich, szkolenia zawodowego zostanie podany do wiadomości Koleżanek i Kolegów w terminie późniejszym drogą mailową jak również zostanie zamieszczony na stronie internetowej ORA w Kielcach oraz NRA.

Gospodarze Mistrzostw i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom gościnny i przyjazny klimat, wysoki standard hotelu, świetne warunki do wypoczynku i uprawiania sportów zimowych a także udział w szkoleniu zawodowym.

W imieniu komitetu organizacyjnego serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej sprawdzonej i cieszącej ogromnym zainteresowaniem imprezie. Wspaniała atmosfera rywalizacji sportowej oraz zabawa towarzysząca tym spotkaniom, przyczynia się do integracji naszego środowiska i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Wyrażam nadzieję, że w tym adwokackim święcie sportów zimowych, organizowanym już po raz dwudziesty dziewiąty, spotkają się przedstawiciele wszystkich izb adwokackich. Do miłego zobaczenia.

 

 ze sportowymi pozdrowieniami


 Adwokat Jerzy Zięba


 ziekan ORA w Kielcach


 

Tagi: ORA, zaproszenie, komisja, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email