Zaproszenie na bal mistrzów sportu środowisk prawniczych

27.09.2016

Ogólnopolski bal mistrzów sportu środowisk prawniczych odbędzie się 22 października w Łodzi. Do udziału w nim zaprasza Komisja Sportu i Rekreacji Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi we współpracy z Komisją Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej.

Patronat nad balem objął Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

Jednocześnie ogłoszone zostaną wyniki konkursu na Najlepszego Prawnika - Sportowca Roku 2015 oraz Najlepszego Adwokata - Sportowca Roku 2015. Kandydatury z grona adwokatów, komorników, notariuszy, prokuratorów, radców prawnych i sędziów, a także aplikantów, asesorów i referendarzy, którzy w roku 2015 wyróżnili się zdobyciem laurów sportowych, można przesyłać w terminie do 20 października 2016 r. na adres e:mail j.szczepaniak@dsj-legal.pl z podaniem: nazwiska i imienia kandydata, wykonywanego przez kandydata zawodu, numeru telefonu kandydata lub osoby dokonującej zgłoszenia oraz krótkim opisem osiągnięć sportowych kandydata w 2015 r.

W programie balu m.in.: pokaz slajdów, liczne konkursy z nagrodami, wręczanie pucharów, degustacja „tortu sportowego” i szereg niespodzianek.

Bal odbędzie się w Sali bankietowej „Casa de fiori” w Konstantynowie Łódzkim, przy ul. Niesięcin 37 (przedłużenie ul. Złotno w Łodzi); www.casadefiori.pl. Początek o godz. 19:00. Koszt uczestnictwa wynosi 99,- zł od osoby.

Zgłoszeń i wpłat należy dokonywać do dnia 17 października 2016 r. przesyłając e:mail z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres: j.szczepaniak@dsj-legal.pl i dokonując wpłaty na rachunek bankowy Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi w PKO BP S.A. o numerze: 86 10203352 00001102 01915693 z dopiskiem „BAL MISTRZÓW SPORTU”.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Informacji udziela oraz służy pomocą osobom chcącym znaleźć miejsca noclegowe adwokat Jarosław Szczepaniak pod nr tel. 602 124 337.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email