Zapraszamy do udziału w biegu powstańczym

10.04.2012

Chociaż do rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zostało jeszcze kilka miesięcy już dzisiaj zachęcamy wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich do udziału w XXII Biegu Powstania Warszawskiego, który odbędzie się 28 lipca. W ten sposób Palestra chce oddać hołd adwokatom i aplikantom adwokackim, którzy zginęli podczas II wojny światowej w  tym w Powstaniu Warszawskim. 

Tego dnia w godzinach wieczornych maratończycy będą mogli przebiec ulicami Warszawy na dystansie 5 km lub 10 km. W koszulkach z logo adwokatury polskiej przedstawiciele palestry dołączą do biegu organizowanego przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Koszt udziału w biegu to 61,50 złotych. Obejmuje on koszulkę (z logo Adwokatury), opaskę powstańczą, wodę mineralną po 5 km i po 10 km, pomiar czasu, który uczestnicy otrzymają sms-em po zakończonym biegu.

Kwotę tę należy wpłacić na konto Naczelnej Rady Adwokackiej: 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149 z dopiskiem Bieg Adwokatury. Prosimy również o wpisanie w tytule numeru NIP w celu wystawienia faktury.

Uwaga: pierwszym 50 osobom spoza Warszawy Naczelna Rada Adwokacka zapewnia nocleg w jednym z warszawskich hoteli.

Do udziału w tym wydarzeniu gorąca zaprasza adw. Andrzej Zwara, prezes NRA, który ufunduje puchar dla najlepszego biegacza palestry.

Przypomnijmy, że podczas II wojny światowej w większości izb okręgowych zginęło 90% aplikantów adwokackich i ponad połowa polskich adwokatów.

Tagi: NRA, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email