Zapisy do grupy adwokatów w Biegu Powstania Warszawskiego

01.06.2017

Zachęcamy do zapisania się do grupy adwokatów w XXVII Biegu Powstania Warszawskiego i do udziału w biegu PAST-y, który tradycyjnie odbędzie się w ostatnią sobotę lipca – 29 lipca 2017 r.

W tym roku organizatorzy wracają do możliwości wyboru dystansu – biegacze będą mogli pokonać dystans 5 lub 10 km. Start – w okolicach stadionu Polonii w Warszawie. Grupa adwokacka jak zwykle będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”.

Zapisywać można się przez stronę adwokatura.pl do 25 czerwca 2017 roku, a następnie należy dokonać wpłaty 61,50 złotych (jest to opłata wpisowa oraz koszt koszulki) na konto NRA (również do 25 czerwca 2016 roku). Numer konta: 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149. W tytule prosimy wpisać: „Bieg Powstania Warszawskiego" i nazwiska osób, za które wpłacane są pieniądze.
Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą otrzymać fakturę proszone są o przesłanie danych na adres: dyrektor@nra.pl

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, w strefie adwokata od godziny 19.00 (o miejscu strefy adwokata będziemy powiadomimy w kolejnych informacjach dotyczących biegu), a także w biurze NRA, w dniach 26-27 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego).

Organizatorzy przewidują puchary dla grupy adwokackiej: oddzielne dla pań i panów, dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz dla najliczniej reprezentowanej izby adwokackiej na obydwu dystansach. Ponadto NRA ufundowała nagrodę dla warszawianki i warszawiaka, którzy dotrą na metę jako pierwsi na dystansie 5 i 10 km. 

Na hasło „Adwokaci w biegu” hotel Ibis przy  ul. Muranowskiej 2 w Warszawie (najbliższy hotel przy Stadionie Polonii) przygotował specjalną ofertę. Rezerwacja pokoju 1 lub 2-osobowego w specjalnej ofercie w cenie 145 zł za dobę + koszt śniadania -  36 zł za jest możliwa pod adresem e-mailowym: h3714-re@accor.com. Rezerwacji można dokonać najpóźniej do 2 lipca 2017. Liczba pokoi dostępnych w tej ofercie ograniczona jest do 30. Hotel przewiduje dla biegaczy specjalnie menu (dla dzieci do lat 12 śniadanie 50% taniej). Po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją istnieje możliwość późniejszego wyjazdu z hotelu (do godz.16).

Osoby, które dodatkowo, tego samego dnia chciałyby wystartować w biegu PAST-y również mogą się zarejestrować na stronie adwokatura.pl Liczba miejsc ograniczona.

(uprzejmie informujemy, że lista zapisów została zamknięta).

Tagi: bieg, NRA, integracja

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email