Wyprawa prawnicza do Ekwadoru

24.01.2014

Zrzeszenie Prawników Polskich zaprasza na II Extreme Prawniczy Ekwador 2014 r. W tym roku wyjazd planowany jest w dniach 18 sierpnia – 3 września 2014 r.

Wyprawa adresowana jest do osób ceniących piękno gór i przyrody, ale również do sympatyków niekonwencjonalnego spędzania wolnego czasu. Celem podróży jest zdobycie najwyższych szczytów wulkanicznych Ekwadoru. Majestatyczne góry Cotopaxi - 5897 m.n.p.m. oraz Chimborazo - 6310 m.n.p.m. otworzą swoje podwoje dla prawniczych śmiałków. Oprócz tego podróżników czeka wycieczka na równik i do Mitad del Muondo  - środka świata, zwiedzanie stolicy Ekwadoru - Quito i zabytkowego miasta Cuenca oraz odpoczynek w Baños w „gorących źródłach”. Ostatnie dni upłyną na zwiedzaniu wybrzeża Pacyfiku. W tym czasie będzie można zobaczyć Puerto Lopez, Manta i Machalilla, a także popłynąć na wyspę słynącą z wszechobecnych lwów morskich i fok.

Koszt wyjazdu to 3.950 zł. W cenę wliczono noclegi w hotelach  trzy i czterogwiazdkowych oraz w schroniskach górskich, śniadania podczas całego pobytu i pełne wyżywienie podczas akcji górskich, wycieczkę do Mitad del Muondo, wstęp do gorących źródeł, wszystkie transfery w Ekwadorze, miejscowi przewodnicy podczas górskich akcji i ubezpieczenie alpinistyczne. Koszt nie uwzględnia biletów lotniczych.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres biuro@zpp.wroclaw.pl

pobierz formularz:

pobierz program:

Tagi: zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email