Wkrótce Dni Kultury Adwokatury

28.10.2015

Już po raz piąty w Krakowie odbędą się Dni Kultury Adwokatury. W dniach 19-22 listopada 2015 r. będzie można wysłuchać ciekawych koncertów, obejrzeć spektakl i zwiedzić muzea.

W programie: koncert piosenek Leonarda Cohena w wykonaniu Pawła Orkisza, koncert na flet i fortepian – zagrają prof. Michał Długosz i Andrzej Jungiewicz, w repertuarze m.in. utwory W. A. Mozarta i Cesara Francka. Muzykę żydowską i Astora Piazzolli zagra zespół pod dyrekcją prof. Doroty Imiełowskiej, Janusz Muniak Quartet z kolei będzie specjalnie dla adwokatów koncertować w „Jazz Club u Muńka”.

Aktorzy Narodowego Teatru Starego w Krakowie wystawią w Klubie Adwokata przy ul. Sławkowskiej spektakl „Jeleń” Sławomira Mrożka.

Podczas Dni Kultury będzie również możliwość zwiedzenia muzeum MOCAK oraz pod hasłem „Wawel nieznany” Muzeum Królewskie Zamku na Wawelu.

Wydarzenie zakończy 22 listopada o godz. 12.00 msza święta w intencji Adwokatury Polskiej, której przewodniczyć będzie o. prof. Jan Andrzej Kłoczowski OP (kościół o.o. dominikanów).

Osoby spoza Krakowa, które chcą uczestniczyć w tych wydarzeniach, mogą w korzystnych cenach zarezerwować nocleg w hotelach Galaxy i Pod Wawelem.

Organizatorem Dni jest Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie i Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA.

Czytaj szczegółowy program

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email