Warszawska Izba zaprasza na otwarty turniej piłki nożnej

09.04.2014

Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkich członków samorządów zawodów prawniczych na II Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie. Sportowe rozgrywki zaplanowano na 24 maja w stolicy. W ubiegłym roku turniej cieszył się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział ok. 180 zawodników.

Udział w turnieju mogą wziąć drużyny składające się z minimum 6 członków samorządów zawodów prawniczych z całej Polski. W każdej drużynie może grać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do trzydziestu, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest uiszczenie wpisowego.

Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej z uwzględnieniem odstępstw wskazanych w regulaminie turnieju. Czas gry wynosić będzie 2x7 min. Dokładna formuła turnieju np. system grupowy zostanie opracowana w terminie późniejszym w zależności od liczby zgłoszonych drużyn.

Turniej rozpocznie się 24 maja o godzinie 9:30. Oficjalne otwarcie przewidziane jest na godzinę 12:00 w hali piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Turniej rozegrany będzie na trzech zadaszonych i sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

Honorowy patronat nad II Otwartym Turniejem Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie objął adw. Paweł Rybiński - dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 16 maja 2014 roku na email: sport@ora-warszawa.com.pl, korzystając z załączonego formularza dostępnego także pod adresem www.ora-warszawa.com.pl.

Każda zgłoszona drużyna zobowiązana jest do dnia 16 maja 2014 roku dokonać wpłaty kwoty 500 zł tytułem wpisowego na konto wskazane przez Organizatora lub w recepcji Hali. Wpisowe obejmuje także poczęstunek w trakcie turnieju.

Zachęcamy do udziału w turnieju oraz kibicowania.

adw. Monika Rajska - przewodnicząca Komisji Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

apl. adw. Albert Stankiewicz - Komitet Organizacyjny

 

Zobacz regulamin turnieju

Zobacz formularz zgłoszeniowy

 

Tagi: ORA, zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email