W sobotę Bieg Powstania Warszawskiego!

21.07.2014

W sobotę 26 lipca, odbędzie się Bieg Powstania Warszawskiego. Weźmie w nim udział silna grupa adwokatów i aplikantów adwokackich. W tym roku wydarzenie będzie wyjątkowe ze względu na okrągłą – siedemdziesiątą – rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

W grupie pobiegnie ponad 220 adwokatów i aplikantów wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Tradycyjnie bieg odbędzie się w ostatnią sobotę lipca (26 lipca). Sportowcy wystartują sprzed stadionu Polonii w Warszawie i przebiegną ulicami Starego Miasta na dystansie 5 i 10 km.

Wszyscy uczestnicy z grupy adwokackiej proszeni są o sprawdzenie, czy ich nazwisko widnieje na liście (zobacz listę).

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego (26 lipca) na stadionie Polonii. W tym roku zmieniło się miejsce odbioru pakietu startowego, będzie się ono znajdowało w strefie adwokata tzn. na małym boisku Polonii (boisku treningowym)

Punkt odbioru pakietów będzie czynny w godzinach 18:00 - 20:00

W strefie adwokata będzie znajdował się również depozyt i przebieralnie

Osoby, które biorą udział w biegu PASTY, muszą odebrać pakiet w biurze NRA 23 lub 24 lipca.

Każda z osób startujących na numerze startowym będzie miała czarną naklejkę, która będzie upoważniała do startu w dowolnej strefie czasowej.

Przypominamy, że przy odbiorze pakietu startowego należy wypełnić deklarację, w związku z czym jeśli planują Państwo poprosić kogoś o odbiór pakietu w swoim imieniu, to prosimy o przekazanie osobie odbierającej pakiet wypełnionej i podpisanej deklaracji.

Link do deklaracji: http://aktywnawarszawa.waw.pl/bieg-powstania-warszawskiego/dokumenty

Tradycyjnie grupa adwokacka będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”, gdzie rozgrzewkę poprowadzi Robert Korzeniowski, a po biegu na sportowców czekać będą napoje chłodzące i przekąski. Osoby towarzyszące biegaczom, które chcą wejść do strefy adwokackiej, proszone są o odebranie przed Biegiem w punkcie rejestracji dla adwokatów specjalnych opasek, upoważniających do przebywania w tej strefie - punkt będzie znajdował się przed głównym wejściem do stadionu Polonia.

Program spotkania:

20:00 - 20:05 - przemówienie adw. Andrzeja Zwary, prezesa NRA

20:05 - 20:20 - rozgrzewka z Robertem Korzeniowskim

20:20 - 20:30 - przejście na linię startu na 5 km

20:40 - start na 5 km ul. Konwiktorska

21:00 - start na 10 km ul. Bonifraterska

21:30 - powrót do strefy adwokata

22:25 - przejście na miejsce graduacji

22:35 - 22:40 - wręczenie pucharów

22:40 - zakończenie

Również i w tym roku grupa adwokacka będzie biegła w koszulkach „Asics-a” z logo Adwokatury Polskiej. Grupę poprowadzi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA.

Organizatorzy przewidują puchary oddzielne dla pań i panów. Zarówno dla tych, którzy zmierzą się ze sobą na dystansie na 5, jak i na 10 kilometrów. Dodatkowo pomyślano o pucharze dla najmłodszego i najstarszego uczestnika.

Dla osób spoza Warszawy, które chciałyby przenocować w stolicy po biegu, Naczelna Rada Adwokacka wynegocjowała atrakcyjną cenę w hotelu Gromada Warszawa Centrum (Pl. Powstańców Warszawy 2). Cena za pokój to 200 zł brutto (niezależnie czy pokój jest jedno czy dwuosobowy, plus śniadanie). Aby uzyskać zniżkę, trzeba być na liście osób zapisanych na bieg i napisać maila z prośbą o hasło zniżkowe na adres: maria.kuligowska@highprofile.com.pl. Rezerwacji w hotelu należy dokonać do dnia 20 lipca.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela biuro prasowe NRA pod adresem e-mail: press@nra.pl

Aktualne informacje na temat wydarzenia można śledzić na Facebooku: link

Mapka, jak dotrzeć do Strefy Adwokata

 Życzymy powodzenia w Biegu!

Tagi: NRA, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email