VII Integracyjny Piknik Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego

02.06.2016

VII Integracyjny Pikniku Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego odbędzie się 11 czerwca w Starej Miłosnej, na terenie stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompanii Honorowej Wojska Polskiego.

W tym roku, z uwagi na przejęcie w czerwcu 2015 roku prezydencji w Mazowieckim Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, Piknik Integracyjny organizowany jest przez OIRP w Warszawie. Izba Adwokacka w Warszawie jest partnerem tego wydarzenia i podczas imprezy zaprezentuje akcję edukacyjną “Zapytaj Adwokata".

Gośćmi pikniku będą nie tylko adwokaci i radcowie prawni z rodzinami i dziećmi, ale także przedstawiciele pozostałych zawodów np. lekarze, farmaceuci, architekci czy inżynierowie budowlani.

Plan tegorocznego Pikniku został podzielony na strefy, w których każdy znajdzie coś dla siebie:

- strefa sportowa
- strefa chill out
- strefa poradnikowa
- strefa edykacyjna
- strefa cateringowa
- strefa dla dzieci


Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie szczególnie zachęca do udziału w rodzinnych zawodach sportowych oraz międzysamodządowej rywalizacji w następujących dycyplinach: show wioślarskie przy użyciu ergometrów, koszykówka – strzelnica, bramka celnościowa z radarem (do piłki ręcznej i nożnej), bungee run, ring bokserski dla gladiatorów, gigantyczne piłkarzyki, dart gigant, wyścigi na torqway’ach, boiska do unihokeja oraz do siatkówki i speedbintona, a także – dla miłośników sportów ekstremalnych – 8 metrową ściankę do wspinaczki i zorbing, czyli zabawę przy użyciu toczącej się kuli sferycznej. Ponadto: przeciąganie liny, rzut kaloszem, rzuty do kosza na czas, zawody w rurach dmuchanych, bieg w workach i na szczudłach. 

Drużyny można zgłosić za pośrednictwem formularza elektronicznego (pobierz formularz) lub na adres: forum.mazowieckie@oirpwarszawa.pl.


Szczegółowe informacje o Pikniku znajdują się na stronie (zobacz stronę)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email