Turniej Piłki Siatkowej Adwokatów

06.11.2013

12 drużyn spotka się na sali sportowej V Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie aby rywalizować o zwycięstwo w III Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej Adwokatów. Mecze zostaną rozegrane 17 listopada 2013 r.

W turnieju mogą wziąć udział zespoły składające się z członków jednego samorządu prawniczego lub drużyny reprezentujące jedną instytucję (np. kancelarię). Drużyny będą miały charakter mieszany – regulamin przewiduje przynajmniej jedną panią w każdym zespole.

Mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów w systemie pucharowym lub grupowym – w zależności od liczby zgłoszeń. Siatka będzie umieszczona w połowie wysokości. Pozostałe zasady pozostają w zgodzie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 10 zł od jednego zawodnika. Wpłaty należy dokonać jednorazowo – za wszystkich zawodników wskazanych w zgłoszeniu drużyny – przelewem na konto 59 1910 1048 2758 9880 1892 0001 Kancelaria Adwokacka Agnieszka Bykowska-Gilar.

Zgłoszenia należy kierować na adres: a.bykowska.giler@gmail.com do 10 listopada br.

Organizatorem wydarzenia jest Komisja Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Czytaj:

formularz zgłoszeniowy

komunikat

program

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email