Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie

18.04.2013

18 maja br. odbędzie się I Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie.

W turnieju udział wezmą drużyny składające się z min. 6 członków samorządów zawodów prawniczych z całej Polski. W każdej drużynie może zagrać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do trzydziestu – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej z uwzględnieniem odstępstw wskazanych w regulaminie turnieju. Czas gry wynosić będzie 2x7 min. Dokładna formuła turnieju, np. system grupowy, zostanie opracowana w terminie późniejszym z uwzględnieniem liczby zgłoszonych drużyn.

Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 na Hali Piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Oficjalne otwarcie przewidziane jest na godz. 12:00. Turniej rozegrany będzie na trzech zadaszonych, sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

Zgłoszenia należy wysyłać do 10 maja 2013 r. na email: sport@ora-warszawa.com.pl, korzystając z załączonego formularza, dostępnego także pod adresem www.ora-warszawa.com.pl.

Warunkiem udziału jest uiszczenie wpisowego. Każda zgłoszona drużyna zobowiązana jest do 10 maja br. dokonać wpłaty kwoty 500 zł tytułem wpisowego na konto wskazane przez organizatora lub w recepcji Hali Piłkarskiej – gospodarza wydarzenia.

Dla osób spoza Warszawy istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w Hotelu Mundial (ul. Księcia Bolesława 1/3, 01-425 Warszawa) znajdującym się przy hali, w której odbywać się będzie turniej. Specjalna cena 70 zł/os (pokoje dwu lub trzyosobowe z łazienką) obowiązuje do 30 kwietnia br. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy hotelu: tel/fax 22 3236095, info@halapilkarska.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Komisja Sportu ORA w Warszawie.

Czytaj:

komunikat

regulamin

formularz

plakat

strona internetowa rady

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email