Święto sportu nie tylko w Soczi

10.02.2014

Mam przyjemność poinformować, że prace związane z organizacją XXXI Narciarskich Mistrzostw Adwokatury, które odbędą się w dniach 13 – 16 lutego 2014 r. w Krynicy Zdrój, zostały zakończone.

Lista uczestników Mistrzostw przekroczyła 300 osób i w chwili obecnej została zamknięta. Organizator nie jest w stanie uwzględnić dalszych zgłoszeń wobec wyczerpania limitu miejsc w Hotelu Krynica **** (www.hotelkrynica.eu) w Krynicy Zdrój  ul. Park Sportowy 3 (w całości zarezerwowanego na nasze potrzeby). W tym adwokackim święcie sportów zimowych, organizowanym już po raz trzydziesty pierwszy, spotkają się adwokaci i aplikanci adwokaccy, członkowie ich rodzin, narciarze i sympatycy sportów zimowych reprezentujący 19 izb adwokackich.

Pomimo, że tegoroczna zima nie rozpieszcza nas mrozami i śniegiem, na Jaworzynie panuje piękna zimowa pogoda. Delikatny mrozik, czasami słoneczko i odpowiednio przygotowane trasy narciarskie powodują, że jazda na nartach i snowboardzie staje się prawdziwą przyjemnością. W celu zapewnienia optymalnych warunków do rozgrywania zawodów Koleje Gondolowe zapewniły nam, w miejsce trasy „II A”, możliwość rozegrania konkurencji slalom gigant i snowboard na głównej trasie oznaczonej numerem 1 (obok dolnej stacji kolejki gondolowej). Warunki pogodowe i śniegowe można na bieżąco śledzić na stronie  http://www.jaworzynakrynicka.pl/

Firma Super Play, która będzie odpowiedzialna za stronę sportową Mistrzostw, o ile warunki pogodowe nie przeszkodzą, przygotuje trasę do biegu narciarskiego w okolicach malowniczego Tylicza.

Cieszy tak ogromne zainteresowanie tą imprezą. Jestem przekonany, że naszemu spotkaniu będzie towarzyszyć wspaniała atmosfera sportowej rywalizacji i zabawy, służąca integracji środowiska adwokackiego. Gospodarze Mistrzostw i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom gościnny i przyjazny klimat, wysoki standard hotelu, świetne warunki do wypoczynku i uprawiania sportów zimowych a także udział w szkoleniu zawodowym.

W załączeniu program Narciarskich Mistrzostw Adwokatury – Krynica 2014, regulamin zawodów sportowych, interaktywna mapa tras na stronie: http://www.jaworzynakrynicka.pl/mapa-tras-narciarskich/

Do miłego zobaczenia w urokliwym i przepięknym uzdrowisku jakim jest Krynica – Zdrój.

 ze sportowymi pozdrowieniami

adwokat Jerzy Zięba

czytaj program

czytaj regulamin

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email