Spotkanie w Mikołajkach

08.05.2013

Pozostał już niespełna tydzień na składanie zgłoszeń do udziału w V Ogólnopolskim Zlotcie Motocyklowym Adwokatów „WIOSNA RIDERS 2013” i III Ogólnopolskim Rajdzie Rowerowo-Pieszym Adwokatów „WIOSNA BIKE 2013”, które odbędą się w dniach 23 do 26 maja br.

Zaplanowano szereg atrakcji od zwiedzania pereł miejscowej architektury począwszy, poprzez rejs statkiem po jeziorze Tałty, na wielu imprezach integracyjnych skończywszy. Odbędzie się pokaz najnowszych modeli motocykli BMW z możliwością odbycia jazd testowych. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy, a spragnieni wiedzy – uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez specjalistów z zakresu prawa karnego i ruchu drogowego, umożliwiających zdobycie 6 punktów szkoleniowych. Uczestnicy zakwaterowani będą w Hotelu Robert’s Port, położonym nad brzegiem jeziora Tałty nieopodal Mikołajek.

Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.kmapadwokatura.pl lub na stronie Serwisu Informacyjnego Adwokatury Polskiej w zakładce Sport – integracja w artykule zatytułowanym „Rajd dla miłośników jednośladów” lub telefonicznie u adw. Jarosława Szczepaniaka pod numerem telefonu 602124337.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 maja br.

Zapraszamy! Czasu i miejsc coraz mniej!

Tagi: zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email