Spotkanie integracyjno-szkoleniowe w Świeradowie Zdroju

24.10.2013

Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu zaprasza na I. Ogólnopolskie Zimowe Spotkanie Integracyjno-Szkoleniowe Adwokatury, które odbędzie się w dniach 10-12 stycznia 2014 r. w Świeradowie Zdroju.

Szkolenia z kontradyktoryjności procesu karnego w świetle proponowanej nowelizacji kpk poprowadzi SSA Henryk Komisarski, zaś o zaskarżaniu uchwał zgromadzeń wspólników spółek kapitałowych oraz o zagadnieniach związanych z postępowaniem przed Sądem Najwyższym będzie mówił SSN prof. Dr hab. Józef Frąckowiak.

Zajęcia przewidziane są zarówno dla adwokatów jak i aplikantów adwokackich. Za udział w szkoleniach przysługiwać będzie 8 punktów w ramach doskonalenia zawodowego adwokatów. Uczestnicy zamieszkają w hotelu Biały Kamień Hotel & Spa. Koszt wyjazdu to 700 zł od osoby (w pokojach dwuosobowych), 1000 zł za pobyt w pokoju jednoosobowym. Osoby zainteresowane wyłącznie udziałem w zajęciach szkoleniowych zapłacą 200 zł.

Organizatorzy proszą o przesyłanie zgłoszeń do 2 grudnia br. na adres: swieradow@szkoleniaadw.pl , ze wskazaniem wybranej formy uczestnictwa oraz danych do faktury. Dodatkowych informacji udziela adw. Jadwiga Banaszewska.

Czytaj zaproszenie: 

 

Tagi: zaproszenie, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email