Silna reprezentacja palestry w biegu Powstania Warszawskiego

06.06.2013

Już po raz drugi adwokaci i aplikanci adwokaccy będą mieli okazję w sposób wyjątkowy uczcić pamięć żołnierzy Powstania Warszawskiego. Zapraszamy wszystkich członków adwokatury wraz z rodzinami do udziału w Biegu Powstania Warszawskiego, który w tym roku odbędzie się 27 lipca.

NRA uruchomiła już zapisy na to wydarzenie. Chętni mogą się rejestrować na stornie: http://maraton.neo.pl/

- W ubiegłym roku pobiegło prawie 200 adwokatów i aplikantów adwokackich z całej Polski. Liczymy, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej. To wydarzenie to doskonała okazja do manifestacji swojego patriotyzmu i sportowego ducha, ale też wspaniała szansa na miłe spotkanie w gronie adwokackim. – zachęca adw. Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Podobnie jak w roku ubiegłym adwokaci i aplikanci będą mogli przygotować się do biegu, a po zakończeniu go odpocząć, w „strefie adwokata”. Rozgrzewkę dla sportowców z palestry poprowadzi Robert Korzeniowski. Również i w tym roku nasza grupa będzie biegła w koszulkach z logo Adwokatury Polskiej.

Organizatorzy przewidują puchary oddzielne dla pań i panów. Zarówno dla tych, którzy zmierzą się ze sobą na dystansie na 5 jak i na 10 kilometrów. Dodatkowo pomyślano o pucharze dla najmłodszego i najstarszego uczestnika.

Koszt udziału to 61,50 brutto. Kwotę tę należy wpłacić na konto NRA: 7811 6022 0200 0000 0060 8491 49

Dla osób zainteresowanych noclegiem w Warszawie NRA wynegocjowała korzystne rabaty w hotelu Ibis przy ul. Zagórnej 1 (Powiśle): - 149,00 pln brutto za pokój dwuosobowy ze śniadaniami, - 129,00 pln brutto za pokój jednoosobowy ze śniadaniem, - 109,00 pln brutto za pokój jednoosobowy lub dwuosobowy bez śniadań. Aby uzyskać zniżkę, trzeba być na liście osób zapisanych na bieg i napisać maila z prośbą o hasło zniżkowe na adres: maria.kuligowska@highprofile.com.pl.

Dotychczas zarejestrowało się ponad 150 osób. Chętni mogą się rejestrować na stornie: http://maraton.neo.pl/ (w uwagach prosimy o wpisanie danych do wystawienia faktury).

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do wydarzenia na facebooku: „Adwokaci w biegu Powstania Warszawskiego” gdzie zamieszczane są wszelkie informacje związane z Biegiem Powstania Warszawskiego oraz wskazówki dla amatorów tej dyscypliny sportu.

Serdecznie zapraszamy.

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email