Silna reprezentacja palestry w Biegu Powstania Warszawskiego

20.05.2013

Już po raz drugi adwokaci i aplikanci adwokaccy będą mieli okazję w sposób wyjątkowy uczcić pamięć żołnierzy Powstania Warszawskiego. Zapraszamy wszystkich członków adwokatury wraz z rodzinami do udziału w Biegu Powstania Warszawskiego, który w tym roku odbędzie się 27 lipca.

NRA uruchomiła już zapisy na to wydarzenie. Chętni mogą się rejestrować na stornie: http://maraton.neo.pl/

W ubiegłym roku pobiegło prawie 200 adwokatów i aplikantów adwokackich z całej Polski. Liczymy, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej. To wydarzenie to doskonała okazja do manifestacji swojego patriotyzmu i sportowego ducha, ale też wspaniała szansa na miłe spotkanie w gronie adwokackim. – zachęca adw. Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Podobnie jak w roku ubiegłym adwokaci i aplikanci będą mogli przygotować się do biegu, a po zakończeniu go odpocząć, w „strefie adwokata”. Rozgrzewkę dla sportowców z palestry poprowadzi Robert Korzeniowski. Również i w tym roku nasza grupa będzie biegła w koszulkach z logo Adwokatury Polskiej.

Organizatorzy przewidują puchary oddzielne dla pań i panów. Zarówno dla tych, którzy zmierzą się ze sobą na dystansie na 5 jak i na 10 kilometrów. Dodatkowo pomyślano o pucharze dla najmłodszego i najstarszego uczestnika.

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do wydarzenia na facebooku: „Adwokaci w biegu Powstania Warszawskiego”, które już wkrótce zostanie uruchomione. Będą tam zamieszczane wszelkie informacje związane z Biegiem Powstania Warszawskiego oraz wskazówki dla amatorów tej dyscypliny sportu.

Serdecznie zapraszamy.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email