Rajd rowerowo–motocyklowo-pieszy „Okuninka 2017”

27.04.2017

X Ogólnopolski i XVIII Izby Adwokackiej w Lublinie rajd rowerowo – motocyklowo - pieszy „Okuninka 2017" odbędzie się 15-18 czerwca. Równocześnie będzie miało miejsce także szkolenie adwokackie.

Do udziału w rajdzie zapraszają: Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, adw. Stanisław Estreich - przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA oraz dziekan ORA w Lublinie i organizatorzy – Komandor Rajdu - adw. Paweł Suskiewicz, Komandor honorowy - adw. Krzysztof Pękalski.

W tym roku rajd odbędzie się nad Jeziorem Białym, które jest jednym z największych jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Woda jest tutaj bardzo czysta a dostęp do jeziora możliwy jest ze wszystkich stron. W programie rajdu przewidziane jest zwiedzanie Włodawy – miasto trzech kultur i religii, z barokowym zespołem kościelno-klasztornym z XVIII w., cerkwią prawosławną z XIX w. oraz dawnym zespołem synagogalnym z XVIII w. a także Czworobokiem – miejscem pojedynku Wołodyjowskiego z Bohunem, Adampol – pałacyk myśliwski Zamoyskich, Chełm – miasto wielu zabytków i unikalnych podziemi kredowych a także teren byłego obozu zagłady i Izbę Pamięci w Sobiborze.

Można też będzie podziwiać Sobiborski Park Krajobrazowy z śródleśnymi jeziorami i rezerwatami, malowniczy Bug – stanowiący granicę państwową Polski z Białorusią i Ukrainą, Poleski Park Narodowy z fragmentem lasotundry.

Uczestnicy zakwaterowani będą w Hotelu SPA „Rusałka”, w standardzie czterogwiazdkowym, który dysponuje dobrze wyposażonymi, komfortowymi dwu i trzyosobowymi pokojami. Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i liczby zgłoszonych uczestników.

Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać adwokatowi Pawłowi Suskiewiczowi /Kancelaria Adwokacka w Biłgoraju, ul. Kościuszki 31 lokal 6, kod 23-400, tel./fax 84 686-25-29, kom.: 728-828-995, e-mail: kasp@vp.pl/, pocztą, faksem, najdogodniej
e-mailem, wypełniając kartę zgłoszenia.

(pobierz kartę zgłoszenia)

Koszt uczestnictwa w imprezie obejmujący 3 noclegi w komfortowym hotelu nad brzegiem Jeziora Białego ze śniadaniami w formie bufetu, wynosi 680 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/ i zawiera także:

- dwie kolacje grillowe, w tym jedną z udziałem zespołu muzycznego,

- uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa – wodzireja,

- ubezpieczenie NNW,

- udział w szkoleniu zawodowym,

- upominki rajdowe,

- poczęstunek i atrakcje na trasach rajdu.

Wpłatę należy dokonać na wyodrębnione konto Adwokata Pawła Suskiewicza – Bank PKO BP1. Oddział w Biłgoraju nr 21 1020 5385 0000 9502 0095 1822 z dopiskiem „Okuninka2017” do dnia 31 maja 2017 roku.

Istnieje możliwość przyjazdu i udziału w rajdzie i szkoleniu bez zakwaterowania z uczestnictwem tylko w Balu „Dziekańsko-Komandorskim”, kolacjach grillowych i trasach rowerowych, motocyklowych lub pieszych. Wpisowe wynosi w takim wypadku 420 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/.

Szczegółowa tematyka szkolenia podana będzie w późniejszym terminie i obejmować będzie problematykę etyki zawodu adwokata, a także zagadnienia z medycyny sądowej.  Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 pkt wymaganych regulaminem NRA.

Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku, aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo a nadto udział w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym.

Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie przedstawiony przy inauguracji rajdu.  

Serdecznie zapraszamy!

Adw. Stanisław Estreich

Tagi: rajd

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email