Rajd dla miłośników jednośladów

05.04.2013

Choć wiosny trudno się dopatrzeć, Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej myśli już o zlocie motocyklowym i rajdzie rowerowo-pieszym.

V Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów Wiosna Riders oraz III Ogólnopolski Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów Wiosna Bike odbędzie się w dniach 23-26 maja w Mikołajkach.

Uczestników oprócz wycieczek motocyklowych, rowerowych i pieszych czeka wiele innych atrakcji, m.in. bal komandorski, wycieczka autokarowa do Bazyliki w Świętej Lipce i do zamku Biskupów Warmińskich w Reszlu, czy też rejs statkiem. Ponadto organizatorzy zaplanowali szkolenia zawodowe. SSN dr Dariusz Świecki poprowadzi zajęcia na temat: „Zasady sporządzania i wnoszenia apelacji przez obrońcę i pełnomocnika w postępowaniu karnym”, natomiast adw. Bartosz Łuć przybliży kwestię „Zmian w prawie o ruchu drogowym”. Za udział w szkoleniu adwokaci otrzymają 6 punktów szkoleniowych w ramach doskonalenia zawodowego.

Uczestnicy zakwaterowani będą w hotelu Robert’s Port. Koszt uczestnictwa wynosi w pokoju dwuosobowym dla adwokatów i osób spoza Palestry 499,-, dla aplikantów adwokackich 449,-, zaś w pokoju jednoosobowym dla wszystkich uczestników 649,- Wpłaty należy dokonać na konto ORA w Łodzi: 86 1020 3352 0000 1102 0191 5693

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej do 10 maja br. na adres: jasz@advocatus.pl lub faxem: (42) 632 51 11. Liczba miejsc jest ograniczona.

Na Rajd zapraszają: adw. Jarosław Szczepaniak, szef Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej, adw. Stanisław Estreich, przewodniczący komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA, adw. Zbigniew Wodo, dziekan ORA w Łodzi oraz adw. Andrzej Kozielski, dziekan ORA w Olsztynie.

Bliższe informacje można uzyskać na stronie www.kmapadwokatura.pl w zakładce aktualności.

Czytaj zaproszenie

Czytaj program

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Tagi: zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email