Rajd Bieszczadzki Polańczyk 2018

19.07.2018

Na XI Bieszczadzki Rajd, który odbędzie się w dniach 11–14 października w Polańczyku zaprasza Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można panoramę Jeziora Solińskiego. 

W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem będzie „MUZYKA LATINO”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach samby i innych gorących południowych przebojach. Mile widziane będą odpowiednie stroje.

W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy, po drodze, odwiedzić Wysokie Bieszczadzkie Połoniny. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.

Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk grillową biesiadą.

(pobierz program)

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 680 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział  we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa.

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 15 września 2018 r.

Wpłaty należy dokonać na nr konta: Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure PKO BP 52 1020 2980 0000 2102 0018 0463 W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 11 - 14.10.2018” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 15 września 2018 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem. Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel.

Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.

(pobierz Formularz)

Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej  w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl – w terminie do dnia 15 września 2018 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu startowego.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512  293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl

Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania (pobierz kartę zakwaterowania) znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl

Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

 

Za Komitet Organizacyjny

 

Wicedziekan                                                Przewodniczący Komisji Integracji

Okręgowej Rady Adwokackiej                       Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA

adw. Władysław Finiewicz                             adw. Stanisław Estreich

 


Komandor Rajdu

adw. Paweł Surmacz

 

Tagi: rajd, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email