Otwarcie siedziby Klubu Motocyklowego Adwokatury

19.02.2013

Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej doczekał się swojej siedziby. Będzie ją dzielił z Okręgową Radą Adwokacką w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 63.

Otwarcie nastąpi 23 marca o godzinie 16.00. Podczas uroczystości zaprezentowana zostanie oficjalna strona internetowa Klubu. Jak zapewnia adw. Jarosław Szczepaniak, komandor Klubu, w siedzibie odbywać się będą spotkania organizacyjne członków Klubu, a także imprezy integracyjne.

Na spotkanie zapraszają adw. Jarosław Szczepaniak, komandor Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej, adw. Zbigniew Wodo, dziekan ORA w Łodzi oraz adw. Stanisław Estreich, przewodniczący komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA.

Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej, który liczy już ponad 50 członków, oficjalnie został powołany w grudniu 2011 roku. Jednak miłośnicy jednośladów już od pięciu lat organizują rajdy po bezdrożach Polski. Najbardziej znanym wydarzeniem organizowanym dla adwokatów-motocyklistów jest Wiosna Ride. Rajd organizowany na otwarcie sezonu motocyklowego. W tym roku odbędzie się on w dniach 23-26 maja. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rajdy Rowerowo-Pieszo-Motocyklowe organizowane jesienią w Bieszczadach.

Czytaj ogłoszenie:

Tagi: ORA, komisja, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email