Odbyły się zawody w biegach narciarskich w Siwej Dolinie

14.02.2018

Zawody adwokatów i ich przyjaciół  w biegach narciarskich odbyły się 11 lutego w Siwej Dolinie.

Rywalizowano na dystansach: 3 km dla kobiet i dzieci oraz 6 km dla mężczyzn.

W poszczególnych grupach wiekowych najlepsze czasy osiągnęli: adwokat Agata Jakieła ze Stalowej Woli, adwokat Paweł Surmacz z Rzeszowa, adwokata Andrzej Leszczak z Rzeszowa , adwokat Cezary Lipko z Zamościa .

Z doskonałej strony zaprezentowały się przedstawicielki młodego pokolenia - utytułowane już alpejki i reprezentantki Lublina - panie Olga Krzyżanowska i Agata Pelak, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce.    

Wśród zaproszonych gości najlepsze rezultaty osiągnęli: Maria i Maciej Stolarzowie z Lublina oraz student IV roku prawa, tomaszowiak, Karol Mróz, który uzyskał generalnie najlepszy czas biegu .

W najbardziej prestiżowej klasyfikacji OPEN adwokatów i aplikantów triumfatorami zostali: adwokat Agata Jakieła oraz adwokat Cezary Lipko.

O poziomie rywalizacji w tej klasyfikacji niech świadczy fakt, iż drugi czas uzyskany na dystansie 6 km przez adwokata Piotra Jasiejko, reprezentanta palestry tomaszowskiej, był gorszy od najlepszego o 1 sekundę.

Patronami zawodów byli Dziekani ORA w Lublinie i w Rzeszowie.

Impreza ta wpisywała się w cykl spotkań sportowo–turystycznych samorządu adwokackiego organizowanych  w ramach obchodów 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej.   

Piotr Jasiejko i Cezary Lipko

Zdjęcia oraz bliższe dane o wynikach, czasach i uczestnikach na stronie: www. lozn.org.pl


Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email