Odbiór pakietów startowych Biegu Powstania Warszawskiego

24.07.2018

Po odbiór pakietów startowych Grupy Adwokackiej Biegu Powstania Warszawskiego zapraszamy do biura NRA 25 lipca (środa) od godz. 12.00.

Pakiety będzie można odbierać 25, 26 i 27 lipca (środa, czwartek i piątek) w biurze Naczelnej Rady Adwokackiej przy ul. Świętojerskiej 16 (pokój biura prasowego) w Warszawie. 25 lipca od godz. 12.00 do 15.00, zaś 26 i 27 lipca od godz. 9.00 do 15.00. 

Pakiety będa także do odbioru w dniu Biegu, 28 lipca, od godz. 18.30 na torze łyżwiarskim Stegny w Strefie Adwokata, która znajdować się będzie przy ul. Inspektowej (poniżej mapka)

 

Tu grupa adwokacka będzie też mogła przygotować się do biegu i odpocząć po nim. 

Prosimy o wypełnienie deklaracji, co jest niezbędne przy zgłoszeniu Państwa udziału w Biegu i przekazać przy odbiorze pakietu startowego.

(pobierz deklarację o udostępnienie danych osobowych)

Przypominamy także o konieczności wypełnienia deklaracji organizatorów - Stołecznego Centrum Sportu "Aktywna Warszawa", którą trzeba przekazać przy odbiorze pakietów startowych.

(pobierz deklarację)

W tym roku zmienione jest miejsce startu i trasa Biegu. Start umiejscowiony będzie przy ul. Pory, tuż obok Toru Łyżwiarskiego "Stegny".

Biegacze mają do wyboru dystans 5 lub 10 km. 

Trasa na dystansie 5 km przebiega ulicami ul. Pory, gdzie umiejscowiony jest start, skręt w ul. Sikorskiego i dalej nawrót przejazdem na wysokości ul. Czarnomorskiej, prosto do ul. Witosa, na wysokości ul. Beethovena nawrót i zachodnią jezdnią ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Jana III Sobieskiego. Skręt w prawo we wschodnią jezdnię ul. Jana III Sobieskiego, a na wysokości ul. Beethovena zmiana jezdni na zachodnią, na której po około 500 metrach nastąpi nawrotka i dobieg do ul. Idzikowskiego, gdzie po skręcie w prawo usytuowana jest meta.

Trasa na dystansie 10 km przebiega ulicami: ul. Pory, gdzie umiejscowiony jest start, skręt w ul. Sikorskiego i dalej nawrót przejazdem na wysokości ul. Czarnomorskiej, skręt w prawo w ul. Jana III Sobieskiego, na wysokości Alei Wilanowskiej nawrót przejściem dla pieszych /bez blokowania Al. Wilanowskiej/, po dobiegnięciu do ul. Witosa skręt w prawo, na wysokości ul. Beethovena nawrót i zachodnią jezdnią ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Jana III Sobieskiego. Skręt w prawo we wschodnią jezdnię ul. Jana III Sobieskiego, a na wysokości ul. Beethovena zmiana jezdni na zachodnią, na której po około 500 metrach nastąpi nawrotka i dobieg do ul. Idzikowskiego, gdzie po skręcie w prawo usytuowana jest meta.


Tagi: sport, Bieg Powstania Warszawskiego

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email