Od 29 czerwca zapisy do grupy adwokatów Biegu Powstania Warszawskiego

28.06.2018

Od 29 czerwca ruszają zapisy do grupy adwokatów w XXVIII Biegu Powstania Warszawskiego i do udziału w biegu PAST-y, który tradycyjnie odbędzie się w ostatnią sobotę lipca, czyli 28 lipca 2018 r.

W tym roku zmienione jest miejsce startu i trasa Biegu. Start umiejscowiony będzie przy ul. Pory, tuż obok toru łyżwiarskiego Stegny.

Zapisywać można się będzie przez stronę adwokatura.pl. Osoby, które dodatkowo tego samego dnia chciałyby wystartować w biegu PAST-y również będą mogły się zarejestrować na stronie adwokatura.pl Liczba miejsc ograniczona.

Grupa adwokacka jak zwykle będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata” - o miejscu strefy adwokata powiadomimy w kolejnych informacjach dotyczących biegu.

Biegacze mają do wyboru dystans 5 lub 10 km.

Trasa na dystansie 5 km przebiega ulicami ul. Pory, gdzie umiejscowiony jest start, skręt w ul. Sikorskiego i dalej nawrót przejazdem na wysokości ul. Czarnomorskiej, prosto do ul. Witosa, na wysokości ul. Beethovena nawrót i zachodnią jezdnią ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Skręt w prawo we wschodnią jezdnię ul. Sikorskiego, a na wysokości ul. Beethovena zmiana jezdni na zachodnią, na której po około 500 metrach nastąpi nawrotka i dobieg do ul. Idzikowskiego, gdzie po skręcie w prawo usytuowana jest meta.

Trasa na dystansie 10 km przebiega ulicami: ul. Pory, gdzie umiejscowiony jest start, skręt w ul. Sikorskiego i dalej nawrót przejazdem na wysokości ul. Czarnomorskiej, skręt w prawo w ul. Jana III Sobieskiego, na wysokości Alei Wilanowskiej nawrót przejściem dla pieszych /bez blokowania Al. Wilanowskiej/, po dobiegnięciu do ul. Witosa skręt w prawo, na wysokości ul. Beethovena nawrót i zachodnią jezdnią ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Skręt w prawo we wschodnią jezdnię ul. Sikorskiego, a na wysokości ul. Beethovena zmiana jezdni na zachodnią, na której po około 500 metrach nastąpi nawrotka i dobieg do ul. Idzikowskiego, gdzie po skręcie w prawo usytuowana jest meta.

Tagi: Bieg Powstania Warszawskiego

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email