Nordic Walking w Barlinku

07.09.2012

Moda na Nordic Walking trwa, więc nie mogła ominąć też środowiska adwokackiego. Dlatego w dniach 5-7 października szczecińska izba Adwokacka zaprasza miłośników tego sportu do Barlinka.

Zawody odbywać się będą na dystansie 12 i 6 kilometrów. Mogą w nich wziąć udział zarówno ci, którzy mają już doświadczenie jak i ci, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie. A dla tych, którzy wolą inne atrakcje istnieje możliwość wypożyczenia roweru bądź relaks w SPA. Wieczorami zaś organizatorzy zapewniają zabawę przy grillu i imprezę taneczną.

Z uwagi na konieczność określenia liczby uczestników organizatorzy proszą o zgłaszanie się osób zdecydowanych na wzięcie udziału w imprezie najpóźniej do 24 września br. do ORA w Szczecinie oraz o wpłaty do tego terminu zaliczki w wysokości 30% całego kosztu (pełen koszt dla adwokatów to 450,- zaś dla aplikantów 350,-), na rachunek ORA w Szczecinie: 27 1600 1260 0004 1656 8001 z dopiskiem „Nordic Walking”.

Na imprezę zaprasza adw. Marek Mikołajczyk, dziekan ORA w Szczecinie, adw. Igor Frydrykiewicz, przewodniczący komisji Socjalnej ds. Kultury i Sportu ORA w Szczecinie, adw. Agnieszka Aleksandruk-Dutkiewicz, z Klubu Adwokata Szczecińskiej Izby Adwokackiej oraz adw. Stanisław Estreich, przewodniczący komisji Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku NRA.

Czytaj szczegóły:

Czytaj plan dnia:

Tagi: ORA, zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email