Mistrzostwa w golfie adwokatów i prawników

21.05.2014

Mistrzowie golfa zostaną wyłonieni spośród adwokatów i prawników od 6 do 8 czerwca w Bytomiu i Siemianowicach Śląskich. Dla osób początkujących, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu, organizatorzy przygotowali Akademię Golfa  7 czerwca.


XVII Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie  oraz VIII Mistrzostwa Polski Prawników w Golfie


 

Koleżanki i Koledzy Golfiści,

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII Mistrzostwach Polski Adwokatów w Golfie i VIII Mistrzostwach Polski Prawników w Golfie, które odbędą się w dniach od 6 czerwca 2014 roku do 8 czerwca 2014 roku na polach golfowych: „Srebrne Stawy” w Bytomiu oraz na polu golfowym Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich.

Mamy zaszczyt poinformować, iż honorowy patronat nad Mistrzostwami objął adw. Jerzy Pinior dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.

Główne zawody sportowe zostaną rozegrane w kategoriach: • adwokaci kobiety i mężczyźni (wszystkie osoby posiadające status adwokata,

  a także emeryci, renciści wykonujący wcześniej zawód adwokata oraz aplikanci adwokaccy),


 • prawnicy (wszystkie osoby posiadające dyplom ukończenia studiów prawniczych – kobiety i mężczyźni), przy czym wszyscy adwokaci uczestniczący w turnieju głównym klasyfikowani będą jednocześnie w kategorii prawników,


 • goście  posiadający zielona kartę i członkostwo PZG.
W turnieju obowiązywać będą reguły R&A Golf Club of St Andrews w formacie stroke play brutto oraz dodatkowa klasyfikacja stableford netto (w przypadku remisu w formacie stroke play brutto obowiązuje zasada dogrywki od  dołka nr 1).

Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu turnieju, zostaną rozegrane dodatkowe konkurencje dla kobiet i dla mężczyzn, w kategoriach: najdłuższe uderzenie (longest drive) i piłka najbliżej dołka (nearest the pin).

Dla chętnych graczy, przewidziano możliwość rozegrania rundy treningowej w dniu 6 czerwca, zarówno na polu golfowym w Bytomiu, jak i na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich. Opłata za rundę treningową uwzględnia specjalną zniżkę dla uczestników Mistrzostw i jest płatna bezpośrednio w recepcji pola.

Dla osób początkujących, chcących rozpocząć przygodę z golfem, organizatorzy przygotowali Akademię Golfa, która odbędzie się w dniu 7 czerwca 2014 roku, w godzinach od 12.00 do 15.00 – na polu golfowym „Srebrne Stawy” w Bytomiu.

Ostateczny termin zgłaszania udziału w Mistrzostwach upływa w dniu 6 czerwca 2014 roku, o godzinie 19.00. Losowanie flightów odbędzie się w dniu 6 czerwca 2014 roku, o godzinie 19.30.

Rozpoczęcie dwudniowego  turnieju odbędzie się w dniu 7 czerwca 2014 roku (sobota) na polu golfowym „Srebrne Stawy” w Bytomiu: • 9.00 – 9.45 – rejestracja zawodników,


 • 10.00 – start zawodników – Shotgun, format gry – stroke play brutto,


 • 12.00 – 15.00 – akademia golfa dla osób towarzyszących/innych gości,


 • od około godziny 14.00– 17.30  wspólne spotkanie przy grillu.
W drugim  dniu  turnieju 8 czerwca 2014 roku (niedziela) spotykamy się na polu golfowym w Siemianowicach  Śląskich: • 8.30 – rejestracja zawodników,


 • 09.00 – start zawodników – Shotgun, format gry – stroke play brutto,


 • 15.00-16.30 – ogłoszenie wyników, obiad, zakończenie turnieju.
Organizatorzy, chcąc uatrakcyjnić Państwa pobyt na Górnym Śląsku, proponują dodatkowe atrakcje w postaci: • wyjazdu, w dniu 6 czerwca 2014 roku (piątek), o godzinie 19.00, do Kopalni Węgla Kamiennego „GUIDO” w Zabrzu, gdzie na poziomie ponad 300 m. pod ziemią będziemy mogli zwiedzić Kopalnię, a następnie skosztować śląskich potraw, popijając je kuflem śląskiego piwa,


 • uroczystej kolacji w dniu 7 czerwca 2014 roku, o godzinie 20.00, którą odbędzie się w sali bankietowej w Hotelu Prime Bytom.
W ramach zakwaterowania Organizatorzy proponują Hotel Prima Bytom w Bytomiu, położony przy ulicy Strzelców Bytomskich 87 (numer kontaktowy: 32 782 17 82). Organizatorzy uzyskali dla Państwa następujące ceny za pobyt: • pokój jednoosobowy + śniadanie – 109 złotych/doba,


 • pokój dwuosobowy + śniadanie – 149 złotych/doba.
Ponadto, jest możliwość zamieszkania w Rezydencji Luxory w Piekarach Śląskich, położonej przy ulicy Starej 1 (numer kontaktowy: 32 450 25 88). Organizatorzy uzyskali dla Państwa następujące ceny za pobyt: • pokój jednoosobowy + śniadanie – 390zł/doba,


 • pokój dwuosobowy + śniadanie – 450zł/doba.
Rezerwacji pokoju, w wybranym hotelu, prosimy dokonywać najpóźniej do dnia 3 czerwca 2014 roku.

Opłata za uczestnictwo w Mistrzostwach wynosi 300 złotych dla graczy i 200 złotych dla pozostałych osób. W kwocie tej mieści się: lekki bufet śniadaniowy na polach golfowych, pakiety startowe, zwiedzanie i poczęstunek w kopalni, spotkanie przy grillu i uroczysta kolacja po pierwszym dniu turnieju, obiad po drugim dniu turnieju. Powyższą opłatę należy uiścić w dniu 6 czerwca 2014 roku, w godzinach wieczornych, w recepcji turnieju, która będzie się mieścić w Hotelu Prime Bytom. Pozostałe koszty, a przede wszystkim opłaty startowe, Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie, bezpośrednio w recepcji pola golfowego.

Zgłoszenia uczestnictwa w zawodach, ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika, adresu e – mail, telefonu, klubu macierzystego oraz kategorii (adwokaci, prawnicy, goście) prosimy kierować:

na stronie internetowej Śląskiego Klubu Golfowego www.skgolf.pl, w zakładce turnieje,

telefonicznie pod numer: 32 608 33 71 (Śląski Klub Golfowy),

drogą pocztową: Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Jaworski, ulica Kościuszki 22/9, 44-100 Gliwice • Ponadto, wszelkich, dodatkowych, informacji związanych z Mistrzostwami udzielają:


 • Zbigniew Górecki – numer kontaktowy 601 77 02 55


 • Krystyna Wiśniewska – Drobny – numer kontaktowy 600 60 51 54


 • Grzegorz Jaworski – numer kontaktowy 602 25 70 51


 • Organizatorzy Mistrzostw zastrzegają możliwość zmian w organizacji turnieju.
Do zobaczenia i pozdrawiam

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

adw. Grzegorz Jaworski

 

Tagi: zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email