Mistrzostwa narciarskie już w lutym

11.12.2013

Ciszące się wielkim zainteresowaniem Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury odbędą się już po raz trzydziesty pierwszy. Tym razem adwokaci i aplikanci adwokaccy wraz z rodzinami spotkają się w dniach 13-16 lutego 2014 r. w Krynicy Zdrój.

Tradycyjnie miłośnicy narciarstwa będą mogli zmierzyć się ze sobą w zawodach w slalomie gigancie, które zostaną rozegrane na jednej z tras Jaworzyny. Zaś naśladowcy Justyny Kowalczyk wezmą udział w biegu narciarskim na specjalnie przygotowanych trasach w okolicach Tylicza.

Po emocjach sportowych adwokaci wezmą udział w szkoleniach zawodowych (szczegóły szkoleń podamy wkrótce).

Goście zakwaterowani będą w czterogwiazdkowym Hotelu Krynica, gdzie będą mogli skorzystać z basenu z przeciwprądem, jacuzzi, saun oraz sali fitness.

Koszt uczestnictwa wynosi 790 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 stycznia. Wypełnione formularze należy przesłać listownie na adres Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach (ul. Św. Leonarda 1/30, 25–311 Kielce); maliowo: ora.kielce@adwokatura.pl lub faksem:  41 344 17 56.

Wpłaty należy kierować na konto Hotelu Krynica: PKO BP S.A. CK Nowy Sącz 59 1020 3453 0000 8702 0097 0434. Tytuł przelewu:  „Szkolenie ORA- Krynica 2014”.

Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszenia i wpłaty.

Na mistrzostwa zaprasza komitet organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adw. Edwarda Rzepki, dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, adw. Jerzego Zięby, członka Prezydium NRA, oraz adw. Stanisława Estreicha, przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA.

Honorowy patronat nad imprezą objął adw. Andrzej Zwara, prezes NRA.

czytaj zaproszenie

pobierz formularz 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email