Mistrzostwa Adwokatów w Golfie

23.03.2012

Dla miłośników czynnego wypoczynku w  maju odbędą się kolejne edycje wydarzeń sportowych: IV CopaCup, XV Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie oraz VI Mistrzostwa Polski Prawników w Golfie.

IV turniej CopaCup, planowany na 5 maja br., będzie okazją do rozgrywek golfowych prawników z lekarzami. Przechodni puchar dla zwycięskiej drużyny ufundowała w 2009 r. adw. Joanna Agacka-Indecka, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej (2007-2010), która zginęła w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

XV Mistrzostwa Polski Adwokatów w Golfie i VI Mistrzostwa Polski Prawników w Golfie natomiast odbędą się w weekend 26-27 maja br. Jednocześnie, dla osób towarzyszących zawodnikom oraz wszystkich członków Szczecińskiej Izby Adwokackiej, którzy nie wezmą udziału w Mistrzostwach, będzie możliwość zorganizowania jednodniowego spływu kajakowego rzeką Drawą.

Wszystkie rozgrywki golfowe odbędą się w Klubie Golfowym „Modry Las” k. Choszczna. Zgłoszenia należy nadsyłać do 23 maja br., mailowo na adres adwkacka_kancelatia.lopatto@wp.pl lub golf@modrylas.pl bądź telefonicznie pod nr 601 488 898, 95 758 99 06, 667 710 410.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się w regulaminie zawodów na stronie www.modrylas.pl oraz w poniższym zaproszeniu szczecińskiej izby adwokackiej.

Czytaj: zaproszenie szczecińskiej izby adwokackiej

Tagi: ORA, zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email