Już wkrótce mistrzostwa narciarskie Adwokatury

30.01.2012

Ponad trzysta osób weźmie udział w XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w Krynicy Zdrój, w dniach 16 – 19 lutego 2012 r. Poniżej publikujemy komunikat adw. Jerzego Zięby, dziekana ORA w Kielcach, organizatora imprezy.

Mam przyjemność poinformować, że prace związane z organizacją XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w dniach 16 – 19 lutego 2012 r. w Krynicy Zdrój, wkroczyły w ostatnią fazę. Lista uczestników Mistrzostw przekroczyła liczbę 300 osób i w chwili obecnej została zamknięta. Organizator nie jest w stanie uwzględnić dalszych zgłoszeń wobec wyczerpania limitu miejsc w Hotelu Krynica **** ( www.hotelkrynica.eu) w Krynicy Zdrój  ul. Park Sportowy 3 ( w całości zarezerwowanego na nasze potrzeby). W tym adwokackim święcie sportów zimowych, organizowanym już po raz dwudziesty dziewiąty, spotkają się adwokaci i aplikanci adwokaccy, członkowie ich rodzin, narciarze i sympatycy sportów zimowych reprezentujący większość izb adwokackich.

Cieszy nas tak ogromne zainteresowanie tą imprezą. Jestem przekonany, że naszemu spotkaniu będzie towarzyszyć wspaniała atmosfera sportowej rywalizacji i zabawy, służąca integracji środowiska adwokackiego. Gospodarze Mistrzostw i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom gościnny i przyjazny klimat, wysoki standard hotelu, świetne warunki do wypoczynku i uprawiania sportów zimowych a także udział w szkoleniu zawodowym.

W załączeniu program Narciarskich Mistrzostw Adwokatury – Krynica 2012, regulamin zawodów sportowych, interaktywna mapa tras na stronie: www.jaworzynakrynicka.pl/stacja/index.php5Do miłego zobaczenia w urokliwym i przepięknym uzdrowisku jakim jest Krynica – Zdrój.

ze sportowymi pozdrowieniami

Adwokat Jerzy Zięba

Dziekan ORA w Kielcach

czytaj program:

czytaj regulamin:

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email