Jesienny rajd w Bieszczadach

05.06.2013

Już dziś Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA zapraszają na VI Bieszczadzki Rajd „Czarna 2013”, który odbędzie się w dniach 3-6 października 2013.

Miłośnicy dwóch kółek będą mogli zmierzyć się z trasami w masywach Ostrego, Otrytu i po terenach Krajobrazowego Parku Doliny Sanu. Z kolei osoby preferujące piesze wycieczki przejdą szlakiem: Wołosate – Tarnica – Krzemień - pasmo Bukowego Berda - Muczne, a następnego dnia: Brzegi Górne-Połonina Caryńska - Przysłup Caryński - Schronisko „Koliba” - Bereżki.

Goście zakwaterowani zostaną w bogato wyposażonym pensjonacie „Perła Bieszczadów” w Czarnej Górnej. Obok atrakcji pieszo-rowerowych będą mogli na miejscu skorzystać z zabiegów SPA, zagrać w tenisa lub bilard, albo połowić ryby w pobliskim stawie.

Wieczory umilą turniej karaoke z muzyką z lat 60-tych i 70-tych (mile widziane będą stroje z tamtych czasów) oraz bal dziekańsko-komandorski.

Rajdowi towarzyszyć będą szkolenia adwokackie.

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 640 zł od osoby. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do biura ORA w Rzeszowie: ul. Lisa Kuli 7, 35-032 Rzeszów, lub mailowo: ora.rzeszow@adwokatura.pl

czytaj zaproszenie:

czytaj program:

pobierz formularz zgłoszeniowy:

pobierz kartę zakwaterowania:

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email