IV Otwarty Turniej Piłki Nożnej ORA w Warszawie 14 maja

21.04.2016

Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza członków samorządów zawodów prawniczych na IV Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie. Odbędzie się on 14 maja.

Udział w turnieju mogą wziąć drużyny składające się z min. 6 członków samorządów zawodów prawniczych, z całej Polski. W każdej drużynie może zagrać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do osiemnastu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w Turnieju jest uiszczenie wpisowego.

Turniej odbędzie się w Hali Piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie, na trzech zadaszonych i sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

Zgłoszenia należy wysyłać do 10 maja 2016 r. na email:  turniej.orawaw@gmail.com

Każda zgłoszona drużyna zobowiązana jest do 13 maja 2016 r. dokonać wpłaty kwoty 500 zł tytułem wpisowego na konto wskazane przez Organizatora lub w recepcji Hali. Wpisowe obejmuje także poczęstunek i grilla w trakcie turnieju.

Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej z uwzględnieniem odstępstw wskazanych w regulaminie turnieju. Czas gry wynosić będzie 2x7 min. Dokładna formuła turnieju np. system grupowy zostanie opracowana w terminie późniejszym w zależności od liczby zgłoszonych drużyn.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc w Hotelu Mundial znajdującym się przy hali, w której odbywać się będzie Turniej. Do końca kwietnia cena noclegu wynosi 70 zł od osoby. Szczegółowe informacje: Hotel Mundial, ul. Księcia Bolesława 1/3, 01-425 Warszawa, tel/fax 22 323 60 95, info@halapilkarska.pl

Zachęcamy do udziału w turnieju oraz kibicowania. Swój udział wstępnie zapowiadają drużyny z całej Polski, a także z Europy.
Komitet Organizacyjny: adw. Monika Rajska - przewodnicząca Komisji Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Albert Stankiewicz - członek Komisji, apl. adw. Piotr Babiarz oraz Marta Wyszyńska.

(zobacz komunikat)

(zobacz regulamin)

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email