II Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów w październiku

08.09.2014

Sympatycy wędkowania po raz drugi będą mogli wziąć udział w mistrzostwach w tej dyscyplinie. Zawody w łowieniu odbędą się nad Jeziorem Łańskim na  Pojezierzu Olsztyńskim 17-19 października. 

Adwokatów i aplikantów adwokackich oraz ich rodziny na mistrzostwa zapraszają Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie wraz z Komandorem Mistrzostw adw. Januszem Łomżą oraz Komisją Kultury, Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha i Lubelskim Towarzystwem Wędkarskim „Pro Natura”.

Zawody rozgrywane będą na Jeziorze Łańskim, położonym na Pojezierzu Olsztyńskim, na terenie Lasów Łańskich w  kategorii: spinning.

Podczas Mistrzostw uczestnicy zakwaterowani będą w Rządowym Kompleksie Recepcyjno–Wypoczynkowym w Łańsku, usytuowanym nad brzegiem jeziora, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Położenie Ośrodka w kompleksie leśnym „Las Warmiński” zapewnia gościom różne formy rekreacji począwszy od spacerów po lesie połączonych z grzybobraniem, nordic walking, po wycieczki rowerowe.

Przy Ośrodku jest także przystań, z możliwością wypożyczenia łodzi wiosłowych, żaglówek, rowerów wodnych i kajaków. Goście mogą także skorzystać z krytego basenu, sauny, siłowni, sali bilardowej, przejażdżek konnych. Do dyspozycji jest też gabinet masażu. Więcej informacji na stronie: www.łańsk.pl

Nad Mistrzostwami honorowy patronat objął adw. Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej . Patronat medialny nad Zawodami objęły miesięczniki „Wędkarstwo Moje Hobby” oraz „Wędkarski Świat”. Swoją obecność zapowiedzieli również przedstawiciele wiodących firm wędkarskich oraz znani eksperci wędkarscy, którzy tak jak podczas „I Wędkarskich Mistrzostw Adwokatów” będą służyć swą radą i pomocą na miejscu odbywania się Zawodów.

Na temat Mistrzostw wszelkich niezbędnych informacji udziela Komandor Mistrzostw - adw. Janusz Łomża pod numerem telefonu stacjonarnego: 81 528-25-70 lub telefonu komórkowego : 660-764-028 oraz adresem mailowym: sekretariat@jlomza.pl. Udział w Zawodach należy zgłaszać na formularzu zamieszczonym poniżej, do dnia 1 października 2014r. za pośrednictwem faxu: (81) 528-25-80 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@jlomza.pl. Po 1 października 2014 r. zakwaterowanie będzie możliwe, o ile zostaną wolne miejsca. Wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać wypełnioną kartę zakwaterowania (załączoną poniżej) oraz potwierdzenie opłaty.

Koszt uczestnictwa w Zawodach dla jednej osoby wynosi: 470,00 zł i zawiera zakwaterowanie w Ośrodku w pokoju 2-osobowym ze śniadaniami, udział w Bankiecie Komandorskim oraz kolacji grillowej, a także koszt licencji, korzystania z łódki wiosłowej, ubezpieczenia NW oraz okolicznościowych gadżetów, w postaci: czapek, koszulek itp.

Koszt uczestnictwa dla osoby towarzyszącej, nie biorącej udziału w Zawodach wynosi 430,00 zł  i zawiera zakwaterowanie w Ośrodku w pokoju 2-osobowym ze śniadaniami, udział w Bankiecie Komandorskim oraz kolacji grillowej, a także koszt ubezpieczenia NW i okolicznościowych gadżetów, w postaci: czapek, koszulek, itp.

 Ewentualna dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi: 70,00 zł. Natomiast dopłata do łodzi z silnikiem elektrycznym wynosi: 30,00 zł.

 Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy: Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura”, ul. Weteranów 24b, 20-044 Lublin

Numer rachunku bankowego: 06 2490 0005 0000 4530 8942 0879 

Tytułem: „Opłata – II WMA”  z podaniem imion i nazwisk osób, które wpłata obejmuje.  Ze względów organizacyjnych prosimy o dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa. Organizatorzy nie zapewniają sprzętu wędkarskiego, przynęt i innych akcesoriów. Istnieje możliwość korzystania z własnej łodzi wiosłowej lub z silnikiem elektrycznym. Podczas imprezy w dniu 18 października 2014 r., tj. w sobotę odbędzie się szkolenie zawodowe z zakresu prawa cywilnego. Biorący udział w szkoleniu będą mogli uzyskać 10 dodatkowych punktów szkoleniowych. Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT.

 

Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA

adw. Stanisław Estreich

 

Komandor Mistrzostw

adw. Janusz Łomża

 

Zobacz program

Formularz zgłoszeniowy

Karta zakwaterowania

Tagi: ORA, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email