Gonitwa o puchar Adwokatury Polskiej

12.05.2014

Gonitwa o puchar Adwokatury Polskiej odbędzie się w ramach Dnia Adwokackiego na Torze Służewiec 17 maja w Warszawie. Spotkanie ma na celu integrację warszawskiej palestry.

Na to wydarzenie zapraszają adw. Paweł Rybiński, dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie wraz z adw. Stanisławem Estreichem, przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA oraz dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie.

Od godz. 14:00, w namiocie „nad dżokejką” zorganizowany będzie poczęstunek dla wszystkich gości. Atrakcją dnia będzie Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej, która rozpocznie się o godz. 16:00. Po gonitwie odbędzie się dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury oraz Totalizatora Sportowego. Zwycięski koń zostanie udekorowany derką z logo Adwokatury.

Do wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej do namiotu „nad dżokejką” uprawniać będzie zaproszenie, które można odbierać w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49, pok. nr 16) od dnia 8 maja 2014 roku (czwartek) za okazaniem legitymacji adwokackiej. Liczba miejsc ograniczona.

Dzień Adwokacki na Torze Służewiec organizuje  Komisja Kultury, Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie we współpracy z Torem Wyścigów Konnych na Służewcu.

Obowiązują stroje oficjalne. Mile widziane kapelusze.

Więcej informacji o gonitwach: www.torsluzewiec.pl

Zobacz plakat

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email