Do biegu, gotowi, adwokaci!

17.07.2012

W tym roku na starcie Biegu Powstania Warszawskiego stanie grupa Adwokatury Polskiej. Do biegu uczestników przygotowuje Robert Korzeniowski udzielając m.in. wskazówek na jednym z portali społecznościowych.

Do XXII edycji Biegu Powstania Warszawskiego dołączy blisko 200 osobowa grupa adwokatów i aplikantów adwokackich z całej Polski. – Biegniemy w hołdzie naszym kolegom, którzy zginęli w Postaniu Warszawskim – mówi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA. – Aby umożliwić uczestnictwo w biegu także osobom spoza Warszawy pierwszej pięćdziesiątce zapewniliśmy nocleg – dodaje.

Grupa Adwokatury Polskiej pobiegnie w specjalnie przygotowanych koszulkach, a po biegu będzie mogła odpocząć w „Strefie Adwokata”. Przed startem, rozgrzewkę poprowadzi Robert Korzeniowski. Niezależnie od dystansu jaki zdecydują się przebiec uczestnicy (5 lub 10 km) na zwycięzcę czeka nagroda – puchar ufundowany przez prezesa NRA.

„Adwokaci w Biegu Powstania Warszawskiego” – wydarzenie utworzone na jednym z portali społecznościowych, którego celem było wspieranie uczestników w przygotowaniach do biegu cieszy się dużą popularnością. Od zeszłego poniedziałku dzięki pomocy Roberta Korzeniowskiego pojawiają się tam także profesjonalne i praktyczne porady jak rozpisać sobie trening i jak zdobyć puchar prezesa NRA.

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email