Bieszczadzki Rajd Czarna 2014

12.08.2014

VII Bieszczadzki Rajd pieszo-rowerowo-motocyklowy Czarna 2014 odbędzie się w dniach 2-5 października. Do udziału w nim zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich z rodzinami i przyjaciółmi - Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Rajd połączony zostanie ze szkoleniem w Hotelu „Perła Bieszczadów” w Czarnej Górnej. Uczestnicy rajdu zostaną zakwaterowani w nowoczesnym, komfortowo wyposażonym ośrodku położonym w jednym z najpiękniejszych zakątków Bieszczadów.

W programie rajdu znalazł się również wieczór muzyczno-taneczny:  w repertuarze znajdą się największe standardy muzyki kubańskiej, hiszpańskiej, meksykańskiej i brazylijskiej. Nie zabraknie również polskich szlagierów inspirowanych muzyką kubańską. Mile widziane będą odpowiednie stroje - zaplanowano konkurs na najlepszy kubański strój – zwycięzca zostanie uhonorowany atrakcyjną nagrodą.

Następnego dnia uczestnicy wyruszą pod opieką profesjonalnych przewodników turystycznych na trasy piesze, rowerowe i motocyklowe. Wieczorem do dyspozycji wędrowców będą basen i zabiegi SPA a następnie odbędzie się Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.

Kolejnego dnia - w sobotni wieczór, po powrocie z bieszczadzkich szlaków, zaplanowany jest czas przy grillu.

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 627 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA.

Opłatę za rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu Perła Bieszczadów najpóźniej do dnia 10 września 2014 r.

Wpłaty należy dokonać na nr konta: Geovita S.A. Hotel Perła Bieszczadów, Bank Millennium 68 116 022 020 000 000 237245866

W tytule wpłaty należy podać: „ORA 02 – 05.10.2014” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 10 września 2014 r. ewentualny zwrot wpisowego proszę uzgadniać z Hotelem Perła Bieszczadów. Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel.

Uczestnictwo w rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia. Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl. – w terminie do dnia 10 września 2014 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.

Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl.

Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

Za Komitet Organizacyjny

Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA

adw. Stanisław Estreich

Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej

adw. Władysław Finiewicz

Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz

Formularz zgłoszeniowy

 Karta zakwaterowania

Program Rajdu

Tagi: ORA, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email