Bieg Świetlików - adwokaci na start

12.05.2014

II Bieg o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie odbędzie się w ramach Krakowskiego Biegu Świetlików Edycji Letniej 14 czerwca.  Trasa liczy ok. 10 km. Start zaplanowano na godz. 21.30 w okolicach Mostu Grunwaldzkiego, bulwaru Wołyńskiego.

Każdy adwokat i aplikant adwokacki, który ukończy bieg w regulaminowym czasie, otrzyma pamiątkowy medal, a dodatkowo najszybsi zawodnicy (zarówno w kategorii żeńskiej i męskiej) otrzymają puchary.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie poprzez formularz na witrynie internetowej www.krakowskibiegswietlikow.pl, zakładka „zapisy”/„formularz zgłoszeniowy”, zaznaczając kategorię „Adwokat/Aplikant”. Po dokonaniu zgłoszenia prosimy dodatkowo o powiadomienie o tym fakcie adw. Dariusza Gradzi pod adres e-mail: dariusz@gradzi.pl.

Zgłoszenia można wysyłać do dnia 28 maja wraz z potwierdzeniem wniesienia opłaty startowej w kwocie 25 zł (w przypadku adwokatów) na konto Krakowskiej Izby Adwokackiej: 79 1050 1445 1000 0022 9212 5404, w tytule przelewu podając imię i nazwisko oraz „Bieg 14.06.2014”.

Krakowska Izba Adwokacka sfinansuje swoim członkom adwokatom opłatę startową w połowie, natomiast aplikantom w całości. Opłata startowa dla adwokatów i aplikantów adwokackich, niebędących członkami Krakowskiej Izby Adwokackiej wynosi 50 zł.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc przewidzianych przez organizatora, będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Trasa biegu liczy w przybliżeniu 10 km. Szczegóły oraz regulamin można znaleźć na www.krakowskibiegswietlikow.pl. Wiążącym Regulaminem zawodów jest Regulamin organizatora zamieszczony na tej witrynie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania, a także do włączenia się do sportowej rywalizacji!

 

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email