Bieg Powstania Warszawskiego

01.07.2014

Silna grupa adwokatów i aplikantów pobiegnie w XXIV Bieg Powstania Warszawskiego.  W tym roku wydarzenie będzie wyjątkowe ze względu na okrągłą – siedemdziesiątą – rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

W grupie pobiegnie 260 adwokatów i aplikantów wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Tradycyjnie bieg odbędzie się w ostatnią sobotę lipca (26 lipca). Sportowcy wystartują sprzed stadionu Polonii w Warszawie i przebiegną ulicami Starego Miasta na dystansie 5 i 10 km. (Zobacz: mapę biegu)

Osoby, które już zapisały się na bieg, proszone są o wpłatę 61,50 złotych (jest to opłata wpisowa oraz koszt koszulki). Kwotę tę należy wpłacić na konto NRA: 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149. W tytule prosimy wpisać: „Bieg Powstania Warszawskiego" i nazwiska osób za które wpłacane są pieniądze. Aby otrzymać fakturę, prosimy o przesłanie danych na adres: dyrektor@nra.pl

Dla osób spoza Warszawy, które chciałyby przenocować w stolicy po biegu, Naczelna Rada Adwokacka wynegocjowała atrakcyjną cenę w hotelu Gromada Warszawa Centrum (Pl. Powstańców Warszawy 2). Cena za pokój to 200 zł brutto (niezależnie czy pokój jest jedno czy dwuosobowy, plus śniadanie). Aby uzyskać zniżkę, trzeba być na liście osób zapisanych na bieg i napisać maila z prośbą o hasło zniżkowe na adres: maria.kuligowska@highprofile.com.plRezerwacji w hotelu należy dokonać do dnia 20 lipca.

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, na dziedzińcu przed budynkiem głównym, od godziny 18.00, a także w biurze NRA, w dniach 23-24 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego).

Tradycyjnie grupa adwokacka będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”, gdzie rozgrzewkę poprowadzi Robert Korzeniowski, a po biegu na sportowców czekać będą napoje chłodzące i przekąski. Również i w tym roku nasza grupa będzie biegła w koszulkach „Asics-a” z logo Adwokatury Polskiej. Grupę adwokacką poprowadzi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA.

Organizatorzy przewidują puchary oddzielne dla pań i panów. Zarówno dla tych, którzy zmierzą się ze sobą na dystansie na 5, jak i na 10 kilometrów. Dodatkowo pomyślano o pucharze dla najmłodszego i najstarszego uczestnika.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela biuro prasowe NRA pod adresem e-mail: press@nra.pl

Aktualne informacje na temat wydarzenia można śledzić na facebooku: https://www.facebook.com/events/797899360254330/798933960150870/?notif_t=plan_mall_activity

Tagi: zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email