Adwokackie rywalizacje na korcie

21.05.2012

Tym razem Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku przy Naczelnej Radzie Adwokackiej powierzyła organizację turnieju XXIV Mistrzostw Polski Adwokatów w Tenisie Bydgoskiej Izbie Adwokackiej.

Termin zawodów, odbiegający od zwyczajowego w miesiącu czerwcu, odbył się w dniach od 3 do 6 maja 2012 roku na kortach Klubu Sportowego Centrum. Obiekt wyposażony jest zarówno w korty otwarte jak i kryte. Te ostatnie okazały się zbędne z uwagi na piękną słoneczną pogodę.

Zaszczycili nas swoją obecnością Koleżanki i Koledzy z całego kraju. Najliczniej reprezentowane były izby - warszawska, krakowska, katowicka. Mieliśmy okazję podziwiać umiejętności szczególnych gości - panów Wiktora Kołakowskiego i Antoniego Zakrzewskiego, którzy po raz trzydziesty czwarty uczestniczyli w zawodach.

Po emocjonujących i zaciętych meczach w ciągu dnia, staraliśmy się zapewnić Kolegom odprężenie w trakcie imprez integracyjnych. Pierwszy wieczór wśród zieleni i wieczornego oświetlenia miał miejsce w malowniczym pałacu w podbydgoskim Ostromecku. Kolejnego dnia bawiliśmy się w restauracji Gallery położonej w centrum miasta.

Zakończenie turnieju połączone z rozdaniem nagród odbyło się podczas balu w Hotelu Słoneczny Młyn. Dodatkową atrakcją wieczoru był występ znanego bydgoskiego zespołu Żuki.

Nagrody zwycięzcom wręczał adw. Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

adw. Bogusław Owsianik

Dziekan ORA w Bydgoszczy

Czytaj wyniki

Tagi: ORA, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email