Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie

08.07.2013

W dniach 5-8 września 2013 r. odbędzie się ósma edycja Mistrzostw Polski w Żeglarstwie z udziałem adwokatów i aplikantów adwokackich.

Regaty zostaną rozegrane na jachtach typu Twister 800, dostarczonych przez organizatora.

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty należy przesyłać na adres sailingevent@gmail.com do 16 sierpnia 2013 r. Informacje dotyczące organizacji, zapisów i wysokości kosztów znajdują się w dokumentach załączonych poniżej oraz na stronach internetowych: www.akz.org.pl i www.sailingevent.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Komisja Klubowa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz Sailing Event z Iławy prowadzona przez Karola Górskiego.

Mistrzostwa, których pomysłodawczynią jest adwokat Anisa Gnacikowska - Komandor Mistrzostw, są najważniejszym i najbardziej prestiżowym projektem żeglarskim w środowisku adwokatury, w tym sezonie organizatorzy spodziewają się udziału około 100 adwokatów. W ubiegłym roku w ceremonii zakończenia regat udział wzięli między innymi Andrzej Lagut- skarbnik Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Andrzej Schuetz, dyrektor firmy Henri Lloyd Polska. Mistrzostwa zyskują też międzynarodowy charakter – organizatorzy zaprosili na Mazury adwokatów z zagranicy.

Czytaj:

Informacje ogólne

Zawiadomienie o regatach

Tagi: ORA, zaproszenie, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email