Adwokaci w biegu "Niepodległościowa Jedenastka"

13.11.2014

W dniu Święta Niepodległości w Białym Kościele k. Krakowa odbyła się III edycja biegu „Niepodległościowa Jedenastka”. Uczestnicy pokonać musieli 11-kilometrową trudną trasę, wytyczoną wzdłuż malowniczej doliny Prądnika. W biegu wzięła udział silna grupa adwokatów z adw. Andrzejem Zwarą, prezesem Naczelnej Rady Adwokackiej. 


11 listopada o godzinie 11.00 wystartowało 609 zawodników. „Silną grupę” stanowili adwokaci i aplikanci adwokaccy, z którymi biegł adw. Andrzej Zwara. Przedstawiciele Palestry rywalizowali o puchary Dziekana ORA w Krakowie i po raz pierwszy o puchary ufundowane przez Prezesa NRA dla najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu.


Zawodnicy reprezentujący Adwokaturę uzyskali bardzo dobre wyniki. Adw. Piotr Mucha zajął w klasyfikacji generalnej 27. miejsce osiągając czas 46,56 minut. Świetnie spisały się panie. Adw. Olga Łyjak z czasem 50,00 minut  w kategorii kobiet w wieku 30-39 zajęła III miejsce, a adw. Angelika Arter-Krzyżek w kategorii kobiet w wieku 24-29 - II miejsce z czasem 51,29 minut.


Znakomity czas osiągnął adw. Andrzej Zwara, który z wynikiem 55,47 min. uplasował się w czołówce w swojej kategorii wiekowej. Niewiele ustępowali mu adw. Józef Forystek i adw. Piotr Kardas. Po zaciętej rywalizacji i ustanowieniu przez wielu uczestników biegu życiowych rekordów, puchary i dyplomy z rąk prezesa NRA i dziekana ORA w Krakowie, adw. Pawła Gierasa, w poszczególnych kategoriach odebrali:


Kategoria Pań:

Adw. Olga Łyjak – I miejsce

adw.  Angelika Arter-Krzyżek – II miejsce

adw. Klaudia Dominiak – III miejsce

 

 Kategorie Panów ( Open):

adw. Piotr Mucha – I miejsce

adw. Bartosz Wójcik – II miejsce

adw. Dariusz Gradzi – III miejsce

 

Kategoria  Panów + 40

adw. Andrzej Zwara – I miejsce

adw. Józef Forystek – II miejsce

adw. Piotr Kardas – III miejsce

 

Puchary Prezesa NRA:

adw. Piotr Kardas

Maciej Kardas

 

Pełne wyniki biegu dostępne są na: www.maratonypolskie.pl/wyniki/2014/bkniep4op.pdf

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za poświęcenie i walkę do ostatnich metrów trasy i do zobaczenia na kolejnej edycji biegu.

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu ORA Kraków.

 

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email