Adwokaci na spływie Brdą

08.08.2014

Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy na przełomie lipca i sierpnia już po raz trzynasty gościła adwokatów i ich przyjaciół z całego kraju na Ogólnopolskim Spływie Kajakowym Brdą im. adw. Romana Latosa.

Przyjechali do nas koledzy i koleżanki z Izby pomorskiej, małopolskiej, lubelskiej, wielkopolskiej, rzeszowskiej, łódzkiej, warszawskiej, olsztyńskiej. Tradycyjnie już płynął z nami adw. Andrzej Zwara,  prezes Naczelnej Rady Adwokackiej a ostanie wieczory nad Brdą spędzili z nami również adw. Stanisław Kłys i adw. Stanisław Estreich, przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA.

Po każdym dniu na wyjątkowo spokojnej w tym roku rzece, uczestnicy spędzali wieczory przy ognisku i wspólnej zabawie, także podczas Pierwszego Kapeluszowego Gender Balu- Brda 2014 r., który w kategorii najbardziej zaskakujący kapelusz wygrały Anna Retelska i Edyta Bartela.

Ostatni wieczór oczekiwany był  nie tylko z uwagi na koncert zespołu „Własny Port’, ale nade wszystko na dyplomy, których wpisy dowcipnie charakteryzowały każdego z uczestników i czym zasłynął podczas spływu.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie w tym samym, a może i większym gronie. Wszystkim serdecznie za obecność dziękujemy i zapraszamy na kolejny spływ. Koleżance Izie Kosierb i koledze Danielowi Janawie dziękujemy za uwiecznianie na zdjęciach tych, mamy nadzieję, niezapomnianych chwil.

Do zobaczenia,

adw. Justyna Mazur- dziekan ORA Bydgoszcz

adw. Michał Bukowiński- komandor Spływu

adw. Beata Lorkowska i adw. Ewa Czerska

  

Tagi: ORA, sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email