Adwokaci na korcie

21.12.2011

Już w styczniu odbędzie się IV Otwarty Zimowy Turniej Tenisowy Adwokatów. Takie wydarzenia sportowe z udziałem przedstawicieli zawodów prawniczych to już tradycja. Zachęcamy do aktywnego udziału.

Turniej, którego organizatorem jest Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, odbędzie się w dniach 21-22 stycznia 2012 r. w warszawskim „Okęcie Tennis Club” przy ul. Radarowej 1. W zawodach wezmą udział adwokaci, radcy prawni i aplikanci, ich rodziny oraz osoby wykonujące inne zawody prawnicze. Mecze zostaną rozegrane w następujących kategoriach:  • kobiety: OPEN, gra podwójna (min. 3 pary deblowe);


  • mężczyźni: OPEN, 35+, 45+, 55+ oraz gra podwójna (wiek pary nie niższy niż 65 lat);


  • gra mieszana.
Na sobotni wieczór planowana jest wspólna impreza pod hasłem Players Party, która odbędzie się w Steff Cafe przy ul. Jazdów 1. Zakończenie turnieju wraz z rozdaniem nagród i pucharów będzie miało miejsce w niedzielę.

Cena wpisowego to 40 zł dla aplikantów oraz 80 zł dla pozostałych uczestników. Cena obejmuje udział w turnieju i zaproszenie na Players Party. Dla osób rezygnujących z sobotniego party, ale uczestniczących w turtnieju, cena wyniesie odpowiednio 25 zł i 50 zł. Bilety na Players Party dla osób towarzyszących i innych gości będą dostępne w cenie 40 zł.

Szczegółowe informacje wkrótce zostaną umieszczone na stronie internetowej ORA w Warszawie w zakładce.

Zgłoszenia można kierować na adres mailowy adw. Marcina Dackiewicza: dackosz@gmail.com.

Na wszystkie pytania związane z turniejem odpowiedzą również:

Tagi: sport

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email