Mistrzowie karcianej strategii

W III Otwartych Mistrzostwach Adwokatury w Brydżu Sportowym w Olsztynie wzięło udział 38 zawodników i zawodniczek, w tym 24  adwokatów i aplikantów adwokackich  oraz 14 osób reprezentujących  inne zawody prawnicze. Cztery turnieje rozegrano w dniach 4-6 kwietnia.

Indywidualnym Mistrzem Polski Adwokatów został  adw. Andrzej Szydziński z Olsztyna, drugie miejsce zajął adw. Paweł Bubnowski z Olsztyna a trzecie adw. Jan Wasilewski z Olsztyna.

Mistrzami Polski Adwokatów  w turnieju na  zapis maksymalny zostali adwokaci Andrzej Domański i Roman Zieliński z Olsztyna, zaś drugie miejsce zajęli adwokaci Paweł Bubnowski i Jan Wasilewski z Olsztyna – na trzecim uplasowali się adwokaci Czesław Reut i Andrzej Szydziński z Olsztyna.

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na  zapis meczowy (imp) zostali adwokaci Paweł Bubnowski i Jan Wasilewski z Olsztyna, drugie miejsce zajęli adwokat Marek Dargas (Siedlce) i Cezary Przasnek (Warszawa) a trzecie adwokaci Wiktor Kołakowski (Płock) i Paweł Rybiński (Warszawa).

Drużynowymi Mistrzami Polski Adwokatów zostali adwokaci: Paweł Bubnowski, Andrzej Domański, Jan Wasilewski oraz Roman Zieliński  z Olsztyna.

Zwycięzcy zostali uhonorowani  pucharami  a wszyscy uczestnicy dyplomami i nagrodami w postaci  publikacji wydawnictw  CH Beck oraz  Lexis Nexis.

W uroczystej kolacji wzięli udział dziekani Paweł Rybiński z Warszawy, Andrzej Kozielski z Olsztyna oraz żony uczestników Mistrzostw.

adw. Andrzej Kozielski, dziekan ORA Olsztyn

Tagi: ORA, sport