Zbliżają się Dni Kultury Adwokatury w Krakowie

Dni Kultury Adwokatury odbędą się tradycyjnie w Krakowie od 20 do 23 listopada. Zapraszają na nie Naczelna Rada Adwokacka i krakowska izba adwokacka. 

Dni Kultury Adwokatury to nie tylko znakomita okazja poznawania Krakowa i jego życia kulturalnego, ale również możliwość spotkania adwokatów z całej Polski, pogłębienia więzów przyjaźni i koleżeństwa.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. spektakl teatralny, premiera filmu "Czas próby - Niepokorni obrońcy w procesach politycznych", koncerty, zwiedzanie muzeów krakowskich, wernisaż oraz występ Kabaretu "Piwnica pod Baranami". Dni zakończy Msza św. w bazylice dominikanów w intencji Adwokatury Polskiej.

Obok Dni Kultury Adwokatury, w piątek 21 listopada, w godz. od 9.00 do 14.00 Komisja Doskonalenia Zawodowego NRA przy współpracy z ORA w Krakowie organizuje wykłady w ramach doskonalenia zawodowego adwokatów. W programie szklenia m.in. wykład prof. dr hab. n. med. Małgorzaty Kłys "Opiniowanie w sprawach środków uzależniających u kierowców", prof. dr. hab. n. med. Jacka Bomby "Współczesne rozumeinie zdrowia psychicznego i jego zaburzenia" czy prelekcja prof. Jerzego Vetulaniego "Neurobiologia śmierci".

W związku z ograniczoną liczbą miejsc na poszczególne wydarzenia Dni, organizatorzy proszą o wskazanie i potwierdzenie swojej obecności na poszczególnych imprezach do 15 listopada na adres: ora.krakow@adwokatura.pl lub telefonicznie 12 635 57 63, kom. 664 15 26 61 kierownik biura ORA Katarzyna Potocka.

(czytaj szczegółowy program Dni Kultury Adwokatury i program szkolenia)

 

Tagi: ORA, NRA, kultura