Zaproszenie na bal mistrzów sportu środowisk prawniczych

Ogólnopolski bal mistrzów sportu środowisk prawniczych odbędzie się 22 października w Łodzi. Do udziału w nim zaprasza Komisja Sportu i Rekreacji Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi we współpracy z Komisją Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej.

Patronat nad balem objął Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

Jednocześnie ogłoszone zostaną wyniki konkursu na Najlepszego Prawnika - Sportowca Roku 2015 oraz Najlepszego Adwokata - Sportowca Roku 2015. Kandydatury z grona adwokatów, komorników, notariuszy, prokuratorów, radców prawnych i sędziów, a także aplikantów, asesorów i referendarzy, którzy w roku 2015 wyróżnili się zdobyciem laurów sportowych, można przesyłać w terminie do 20 października 2016 r. na adres e:mail j.szczepaniak@dsj-legal.pl z podaniem: nazwiska i imienia kandydata, wykonywanego przez kandydata zawodu, numeru telefonu kandydata lub osoby dokonującej zgłoszenia oraz krótkim opisem osiągnięć sportowych kandydata w 2015 r.

W programie balu m.in.: pokaz slajdów, liczne konkursy z nagrodami, wręczanie pucharów, degustacja „tortu sportowego” i szereg niespodzianek.

Bal odbędzie się w Sali bankietowej „Casa de fiori” w Konstantynowie Łódzkim, przy ul. Niesięcin 37 (przedłużenie ul. Złotno w Łodzi); www.casadefiori.pl. Początek o godz. 19:00. Koszt uczestnictwa wynosi 99,- zł od osoby.

Zgłoszeń i wpłat należy dokonywać do dnia 17 października 2016 r. przesyłając e:mail z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres: j.szczepaniak@dsj-legal.pl i dokonując wpłaty na rachunek bankowy Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi w PKO BP S.A. o numerze: 86 10203352 00001102 01915693 z dopiskiem „BAL MISTRZÓW SPORTU”.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Informacji udziela oraz służy pomocą osobom chcącym znaleźć miejsca noclegowe adwokat Jarosław Szczepaniak pod nr tel. 602 124 337.