W lutym kolejne Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adw. Jerzego Zięby, Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, oraz adw. Stanisława Estreicha Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej Sportu, Turystyki i Wypoczynku NRA mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, narciarzy i sympatyków sportów zimowych do udziału w XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w dniach 16 – 19 lutego 2012 r. w Krynicy Zdrój.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes NRA adw. Andrzej Zwara.

Uczestnicy Mistrzostw będą zakwaterowani w Hotelu Krynica **** ( www.hotelkrynica.eu) w Krynicy Zdrój ul. Park Sportowy 3.

HOTEL KRYNICA CONFERENCE & SPA to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany

w samym centrum przepięknego uzdrowiska jakim jest Krynica – Zdrój. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z basenu z przeciwprądem, jacuzzi, kompleksu saun i fitness studio a także bezprzewodowy Internet na terenie całego hotelu. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się hala lodowiska oraz wyciąg narciarski Henryk.

Zawody narciarskie w slalomie gigancie zostaną rozegrane w dniu 17 lutego 2012 r na Jaworzynie – potwierdzona rezerwacja trasy narciarskiej nr II A, natomiast zawody w biegu narciarskim w zależności

od warunków śniegowych w Krynicy bądź w jej okolicach.

Postaramy się ustalić koszt uczestnictwa w imprezie na poziomie zbliżonym do opłaty obowiązującej podczas ostatnich XXVIII Mistrzostw, w ramach której uczestnicy otrzymają:  • zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym


  • 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu (bufet)


  • 2 uroczyste kolacje z oprawą muzyczną: piątek (bal dziekańsko–komandorski)

    i sobotnia zabawa „Na zakończenie karnawału”; podczas kolacji dekoracja zwycięzców zawodów sportowych


  • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy


  • udział w zawodach sportowych, udział w szkoleniu zawodowym
Liczba miejsc ograniczona (limitowana pojemnością hotelu, który został w całości zarezerwowany na nasze potrzeby) – decyduje kolejność zgłoszenia i wpłaty.

Szczegółowy program Mistrzostw Narciarskich, szkolenia zawodowego oraz szczegółowe warunki uczestnictwa (wraz z formularzem zgłoszeniowym i numerem konta dla dokonania opłaty) zostaną podane do wiadomości Koleżanek i Kolegów w terminie późniejszym drogą mailową jak również zostaną zamieszczone na stronie internetowej ORA w Kielcach oraz NRA.

Gospodarze Mistrzostw i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom gościnny i przyjazny klimat, wysoki standard hotelu, świetne warunki do wypoczynku i uprawiania sportów zimowych a także udział w szkoleniu zawodowym.

W imieniu komitetu organizacyjnego serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej sprawdzonej i cieszącej ogromnym zainteresowaniem imprezie. Wspaniała atmosfera rywalizacji sportowej oraz zabawy towarzysząca tym spotkaniom, przyczynia się do integracji naszego środowiska i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Wyrażam nadzieję, że w tym adwokackim święcie sportów zimowych, organizowanym już po raz dwudziesty dziewiąty, spotkają się przedstawiciele wszystkich izb adwokackich. Do miłego zobaczenia.

ze sportowymi pozdrowieniami

Adwokat Jerzy Zięba

Dziekan ORA w Kielcach

Tagi: ORA, zaproszenie, sport